İpekyolu’nda Mehmet Erdem rüzgarı

– İpekyolu’nda Mehmet Fazilet rüzgarı Van’ın İpekyolu Belediyesi tarafından düzenlenen ‘İpekfest Gençlik Konserleri’ bünyesinde sahne alan ünlü …

29.05.2022
İpekyolu’nda Mehmet Erdem rüzgarı

– İpekyolu’nda Mehmet Fazilet rüzgarı Van’ın İpekyolu Belediyesi tarafından düzenlenen ‘İpekfest Gençlik Konserleri’ bünyesinde sahne alan ünlü müzikçi Mehmet Fazilet, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

İpekyolu‘nda Mehmet Fazilet rüzgarı

VAN – Van‘ın İpekyolu Belediyesi tarafından düzenlenen ‘İpekfest Gençlik Konserleri’ bünyesinde sahne alan ünlü müzikçi Mehmet Fazilet, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

İpekyolu Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl 1’incisi gerçekleştirilen “İpekfest Bilim ve Gençlik Şenliği’nin 2. gününde Mehmet Fazilet fırtınası yaşandı. Skent aydın haberlerit 20.30 itibariyle Kent Meydanı’nda başlayan konsere Van Vali Yardımcısı Ömer Faruk Canpolat, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, Muradiye Kaymakamı Erkan Savar ve çok sayıda davetli katıldı. Büyük tezahüratlar eşliğinde sahne alan Mehmet Fazilet, sevilen müziği “Ali müellif, Veli bozar” ile hayranlarına ‘merhaba’ dedi. Tanınan müziği “Hakim Bey” ile meydanı coşturan Fazilet, konser alanını dolduran Vanlılardan büyük alkış topladı. Yaklaşık iki skent aydın haberlerit süren konserin sonunda Mehmet Erdem’e çiçek vermek üzere sahneye gelen İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, ünlü sanatkara davetlerini kırmayarak geldikleri için teşekkür etti. Aydın, gençlere hitaben yaptığı konuşmada, “Van’ın en hoş, en güzel, en hayat dolu gençleri beğenilen geldiniz. Madem Türkiye’nin en coşkulu gençleri burada, biz de Türkiye’nin en güçlü sesini Van’a davet edelim dedik. Sağ olsun Türkiye’nin en güçlü sesi de bizi kırmayarak buraya geldi ve Türkiye’nin en kaliteli orkestrası da bu akşam burada. İpekyolu Belediyesi olarak sizler için bu şenliği başlattık. Şenliğimiz 3 gün devam edecek. Hepinizi çok seviyoruz, âlâ cümbüşler diliyoruz” dedi.

Ünlü sanatçı Mehmet Fazilet ise 15 gün içerisinde 2. sefer Van’a geldiğini belirterek, “Bize göstermiş olduğunuz bu teveccüh için ayrıyeten ben çok teşekkür etmek istiyorum. Her vakit bu coşku, her vakit her yerde olmuyor. Bunu bilin, helal olsun size. Teşekkürler, sağ olun” diye konuştu.

aydın haberleri / Ahmet Kavak – Mahallî

Van,İpekyolu,Mehmet Fazilet,Belediye ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.