İntrehberaydin.comrı Önleme Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İntrehberaydin.comr hadiselerini önlemek emeliyle alanda yapılan çalışmalar, Vali Karadeniz başkanlığında değerlendirildi. İntrehberaydin.comr …

24.12.2021
İntrehberaydin.comrı Önleme Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İntrehberaydin.comr hadiselerini önlemek emeliyle alanda yapılan çalışmalar, Vali Karadeniz başkanlığında değerlendirildi.

İntrehberaydin.comr olaylarını önlemek emeliyle alanda yapılan çalışmalar, Vali Karadeniz başkanlığında değerlendirildi.

Sıhhat Bakanlığı Ulusal Ruh Sıhhati Aksiyon Planı’nda “İntrehberaydin.comrı tedbire konusunda farkındalık oluşturulması ve intrehberaydin.comrın azaltılması” amaçları doğrultusunda intrehberaydin.comrı önlemek gayesiyle alanda yapılan çalışmaların değerlendirildiği ve çalışmaların faal bir formda yürütülebilmesi maksadıyla Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında bir kıymetlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yaşar Karadeniz’in bununla birlikte ayrıyeten Vali Yardımcısı Aydın Memük, Vilayet Sıhhat Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürü M. Feridun Gülgeç ve ilgililer katıldı.

2021-2023 Manisa İli İntrehberaydin.comrla Gayret Vilayet Hareket Planı kapsamında yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantı görüş ve tekliflerin alınması ile sona erdi.

Habermetre kadar – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.