“İletişim Sohbetleri” programında usta isimler gençlerle bir araya geldi

SULTANGAZİ, İSTANBUL (rehberaydin.com) – – “İletişim Sohbetleri” programında usta isimler gençlerle bir ortaya geldiİSTANBUL – Sultangazi’de …

15.01.2022
“İletişim Sohbetleri” programında usta isimler gençlerle bir araya geldi

SULTANGAZİ, İSTANBUL (rehberaydin.com) – – “İletişim Sohbetleri” programında usta isimler gençlerle bir ortaya geldiİSTANBUL – Sultangazi’de düzenlenen “İletişim Sohbetleri” programında usta isimler, gençlerle bir ortaya geldi. Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim, Kültür ve S…

SULTANGAZİ, İSTANBUL (rehberaydin.com) – – “İletişim Sohbetleri” programında usta isimler gençlerle bir ortaya geldi

İSTANBUL – Sultangazi‘de düzenlenen “İletişim Sohbetleri” programında usta isimler, gençlerle bir ortaya geldi.

Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim, Kültür ve Sanat Dönemi kapsamında Sultangazi Belediyesi tarafından “İletişim Sohbetleri” programı düzenledi. Sultangazi Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleşen programda günümüz medyası, dijital ortam üzere mevzular ele alındı. Programda Sultangazi Belediye Lideri Av. Abdurrahman Dursun, TGRT Haber Spikeri Mehmet Aydın, Kral FM’den Radyocu Ali Şentürk, Yeni Şafak Gazetesi İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik ve Şair İsmail Kılıçarslan gençlerle bir ortaya geldi.

Programda konuşma yapan Sultangazi Belediye Lideri Av. Abdurrahman Dursun, benzeri tertiplerin daha evvel de gerçekleştirildiğini tabir ederek: “Bunu daha evvelki yıllarda hem Mimar Sinan Kültür Sanat Dönemi’nde hem de İbni Sina Kültür Sanat Dönemi’nde gerçekleştirmiştik. 2022 yılında da sizlerin çok istediği, çok beğendiği bu formatı devam ettiriyoruz. Bugün ortamızda değerli Mehmet Aydın, Afrikalı Ali, İsmail Kılıçarslan ve Ersin Çelik ile çok hoş irtibat sohbetlerinde Sultangazililerle bir ortada olacağız” biçiminde konuştu.

“Türkçemizi düzgün kullanalım”

“Son periyotta katıldığım tertiplerde gençler bana çok büyük umut veriyor”

Kral FM’den Radyocu Ali Şentürk ise gençlerle bir ortada olmaktan memnunluk duyduğunu tabir ederek: “28 yıldır radyocuyum. Bu çeşit tertiplerde bilhassa gençlerle bir ortaya gelip yaşadığımız deneyimleri aktarmak sahiden çok hoş. Son periyotta katıldığım tertiplerde gençler bana çok büyük umut veriyor. Memnunluk duyuyorum onlarla birlikte olmaktan” dedi.

aydın haberleri / Zehra Baykal – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.