İlayda Cansu Kara: “Böyle farklı bir galibiyet bekliyorduk”

Galatasaray ile oynadığı dostluk maçından 7-0’lık galibiyetle ayrılan Fenerbahçe Bayan Futbol Ekibi’nin genç oyuncuları İlayda Cansu Kara ve …

08.12.2021
İlayda Cansu Kara: “Böyle farklı bir galibiyet bekliyorduk”

Galatasaray ile oynadığı dostluk maçından 7-0’lık galibiyetle ayrılan Fenerbahçe Bayan Futbol Ekibi’nin genç oyuncuları İlayda Cansu Kara ve Zeynep Dava Kahya, alınan farklı galibiyet nedeniyle memnun olduklarını söyledi.

BEŞİKTAŞ, İSTANBUL (rehberaydin.com) – Galatasaray ile oynadığı dostluk maçından 7-0’lık galibiyetle ayrılan Fenerbahçe Bayan Futbol Ekibi’nin genç oyuncuları İlayda Cansu Kara ve Zeynep İdeal Kahya, alınan farklı galibiyet nedeniyle keyifli olduklarını söyledi.

Dostluk maçında Galatasaray’ı 7-0 mağlup eden Fenerbahçe Bayan Futbol Kadrosu’nun genç oyuncuları İlayda Cansu Kara ve Zeynep Dava Kahya maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuştu. Maça âlâ başladıklarını söyleyen 16 yaşındaki İlayda Cansu Kara, “Maça âlâ hazırlandık ve uygun bir galibiyet aldık. Bunun için memnunuz. Bayanların her alanda başarılı olabileceğini gösterdik” dedi. Böylesine farklı bir galibiyet beklediklerini de söyleyen İlayda Cansu Kara, lig yarışında kendilerini şampiyonluk konusunda zorlayacak ekiplerin Beşiktaş ve ALG Spor olduğunu tabir etti. Genç futbolcu son olarak Beşiktaş ile de bu türlü bir maça çıkmak istediklerini tabir etti.

KAHYA: “BURADA OLMAK GURUR VERİCİ”

(Bozhan Memiş – Uygar Aydın/rehberaydin.com)

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.