İhracı isteniyordu! Bahçeli’nin sağ kolundan, MHP kulislerini hareketlendiren Baki Ersoy paylaşımı

“Türkiye’de hayat pahalılığı ve enflasyonu görmezden gelemeyiz” dedikten sonra ‘kesin ihraç’ talebiyle disipline sevk edilen MHP Kayseri …

16.04.2022
İhracı isteniyordu! Bahçeli’nin sağ kolundan, MHP kulislerini hareketlendiren Baki Ersoy paylaşımı

“Türkiye’de hayat pahalılığı ve enflasyonu görmezden gelemeyiz” dedikten sonra ‘kesin ihraç’ talebiyle disipline sevk edilen MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’la ilgili dikkat çeken gelişmeler yaşandı. Bahçeli’ye en yakın isimlerden biri olarak bilinen Genel Lider Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, toplumsal internet hesabından içerisinde Baki Ersoy’un da yer aldığı bir fotoğraf paylaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında iktisat gündemiyle ilgili dikkat çeken değerlendirmelerde bulunmuştu. Türkiye’deki hayat pahalılığını görmezden gelemeyeceklerini belirten Ersoy, bu durumu yeniden Cumhur İttifakı’nın çözeceğini lisana getirdi.

BİREBİR GÜN DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ

Kelamlarının gündem olmasının akabinde Baki Ersoy, tıpkı gün içerisinde MHP başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla ‘kesin ihraç’ talebiyle disipline sevk edildi. Partiden ihraç edileceği konuşulan Ersoy’la ilgili bugün yeni gelişmeler yaşandı.

BAHÇELİ’NİN SAĞ KOLUNDAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

MHP Genel Lider Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, TBMM’de görüşmeler sırasında, Baki Ersoy ve bir küme MHP milletvekili ile olan fotoğrafını Facebook hesabından altına not düşmeden paylaştı.

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SERMET ATAY DA PAYLAŞTI

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da, Ersoy’un içerisinde yer aldığı MHP’li milletvekillerinin fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. Genel Lider Yardımcısı Yönter’in, Atay’ın bu paylaşımını yine paylaşması ayrıyeten dikkat çekti.

Haberler.com – Siyaset

Ersoy,Mhp,Gün ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.