İhlas Vakfı’ndan İzmir’de iftar buluşması

İhlas Vakfı tarafından İzmir’de gerçekleştirilen toplantıda, vakfın yurt içi ve yurt dışı fkent aydın haberleriliyetleri sunumla anlatıldı …

15.04.2022
İhlas Vakfı’ndan İzmir’de iftar buluşması

İhlas Vakfı tarafından İzmir’de gerçekleştirilen toplantıda, vakfın yurt içi ve yurt dışı fkent aydın haberleriliyetleri sunumla anlatıldı.

İhlas Vakfı tarafından İzmir‘de gerçekleştirilen toplantıda, vakfın yurt içi ve yurt dışı fkent aydın haberleriliyetleri sunumla anlatıldı. Sunumun akabinde düzenlenen iftar programında da İhlas Pazarlama çalışanları ve İhlas Vakfı gönüllüleri bir ortaya geldi.

İzmir‘de bulunan İhlas Pazarlama çalışanları ve İhlas Vakfı gönüllüleri, İhlas Vakfı tarafından düzenlenen iftar etkinliğinde bir ortaya geldi. İftar öncesi gerçekleştirilen ve İhlas Vakfı’nın yurt içi ve yurt dışı fkent aydın haberleriliyetlerinin anlatıldığı sunumu İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Lideri Mahmut Kemal Aydın gerçekleştirirken, vakfın yaptığı çalışmalar sinevizyona aktarılarak gösterildi. Aktifliğe İhlas Pazarlama Gazete ve Dağıtım Yöneticisi Yusuf Yalçın, İhlas Pazarlama İzmir Bölge Müdürü Erhan Arslan, İhlas Haber Ajansı İzmir Bölge Müdürü Özcan Aydın, Türkiye Gazetesi İzmir Koordinatörü Yüksel İnanç, İhlas Pazarlama İzmir eski Bölge Müdürü Naci Koç, İhlas Vakfı Bölge Koordinatörü, İzmir yurt müdür ve müdür yardımcılarının bununla birlikte ayrıyeten İhlas Pazarlama Bayi çalışanları, İhlas Vakfı gönüllüleri ve davetliler katıldı.

“500’ÜN ÜZERİNDE KARDEŞİMİZE İHLAS VAKFI’NI VE Fkent aydın haberleriLİYETLERİMİZİ ANLATACAĞIZ”

Gerçekleştirilen sunum öncesi açıklama yapan İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Lideri Mahmut Kemal Aydın, İhlas Pazarlama çalışanlarına vakfın çalışmalarını anlatacağı için çok keyifli olduğunu söyledi. Aydın, “Bugün buraya İhlas Pazarlama bünyesinde çalışan 350 civarında arkadaşımız ve daha evvel bünyemizde çalışmış ve emekli olmuş 250 civarında gönüllümüz olmak üzere toplam 500’ün üzerinde kardeşimize İhlas Vakfı’nı ve fkent aydın haberleriliyetlerimizi anlatacağız. Ayrıyeten kendileriyle de iftar yapacağız. Böylece bir kaynaşma, bir beraberlik olacak ve birlikte orucumuzu açarak hoş bir ibadet gerçekleştireceğiz. Çok sevinçliyim, çok memnunum. Yıllardır görmediğim arkadaşlarımla bir ortaya gelmiş oluyorum; tanıdığım insanları görüyorum. İhlas Vakfı’nın Ramazan fkent aydın haberleriliyetlerini, yurt içi ve yurt dışında neler yaptığını anlatacağız. Fkent aydın haberleriliyetlerimizden arkadaşlarımızı haberdar edeceğim için çok mesut ve bahtiyarım” açıklamasında bulundu.

Program, sunumun akabinde gerçekleştirilen iftar yemeği ile devam etti.

(Ali İhsan Çiftçi – Akın Küçükkurt/ rehberaydin.com)

aydın haberleri / Şimdiki

İzmir,Yurt,Fkent aydın haberleriliyetleri,Çalışan,Sunum,Müdür,İftar ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.