İçinde 3 bebeğin bulunduğu araç alev aldı! Cayır cayır yanan otomobilin o anları kamerada

Küçükçekmece’de içerisinde 3’ü bebek 8 kişinin bulunduğu araba, seyir halindeyken alev alarak yandı. Arabanın içerisindeki aile son anda çıkarken …

28.04.2022
İçinde 3 bebeğin bulunduğu araç alev aldı! Cayır cayır yanan otomobilin o anları kamerada

Küçükçekmece’de içerisinde 3’ü bebek 8 kişinin bulunduğu araba, seyir halindeyken alev alarak yandı. Arabanın içerisindeki aile son anda çıkarken, alev alev yanan araba kullanılamaz hale geldi.

İbrahim Kalaycı’nın kullandığı araba, seyir halindeyken şimdi bilinmeyen bir nedenle kısmından alev aldı. Alevleri fark eden şoför, çabucak arabası kenara çekerek ailesi ile birlikte dışarı çıktı. Yoldan geçenler bir yandan yardıma koşarken, öteki yandan da durumu itfaiye ve polis takımlarına haber verdi.

YARALANMA VE CAN KAYBI YAŞANMADI

Olay yerine gelen itfaiye takımları alev alev yanan arabaya müdahale etti. Polis grupları de yolu kapatarak tedbir aldı. İtfaiye takımlarının çalışmasıyla yanan araba söndürüldü. Yangın sonrası rastgele bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken, araba büsbütün yanarak kullanılamaz hale geldi. Yanan araba alımlı yardımıyla bulunduğu yerden kaldırıldı. Polis grupları de yolu tekrar trafiğe açtı.

“3 BEBEK VARDI, 8 KİŞİYDİK”

Arabanın sürücüsü İbrahim Kalaycı, “Yolda ilerliyordum. Araba ön taraftan alev aldı. Çabucak sağa çektim. Arabada 3 bebek vardı, 8 bireydik. Sonra ailemi meskene gönderdim” dedi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

aydın haberleri / Yeni

Araba,Ekipleri,Alev ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.