İç çamaşırsız hırka giyme akımına uyan Buket Aydın kendini sansürledi, arkadaşı açık açık paylaştı

Demet Özdemir ve Hazal Filiz Küçükköse’nin iç çamaşırsız hırka giyme akımına sunucu Buket Aydın da uydu. Doğum gününde hırkayı giyen Aydın …

06.01.2022
İç çamaşırsız hırka giyme akımına uyan Buket Aydın kendini sansürledi, arkadaşı açık açık paylaştı

Demet Özdemir ve Hazal Filiz Küçükköse’nin iç çamaşırsız hırka giyme akımına sunucu Buket Aydın da uydu. Doğum gününde hırkayı giyen Aydın, dekolteli pozunu sansürleyerek paylaştı fakat arkadaşı birebir fotoğrafı sansürsüz yayınladı.

Kanal D’den ayrıldıktan sonra Buyruk Sarıgül ile münasebetinden ötürü gündemden düşmeyen Buket Aydın, paylaşımlarıyla da isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Aydın son olarak Demet Özdemir ve Hazal Filiz Küçükköse’nin giydiği dünyaca ünlü markaya ilişkin hırkayı giydi.

KENDİSİ SANSÜRLEDİ, ARKADAŞI PAYLAŞTI

Doğum gününde içine rastgele bir şey giymeden yalnızca hırkayı giyen Buket Aydın, çektirdiği bir pozunda göğsünü emoji ile sansürleyerek paylaştı. Lakin Buket Aydın’ın sansürünü arkadaşı bozdu. Ünlü spikerin arkadaşı tıpkı pozu açık açık paylaştı.

İşte Buket Aydın’ın yiğit pozu:

ÜNLÜ İSİMLER DE GİYMİŞTİ

Demet Özdemir ve Hazal Filiz Küçükköse’nin tercih ettiği dünyaca ünlü markaya ilişkin hırkanın fiyatı ise 2600 TL’den fazla.

Magazin Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.