Hurdacılar Sitesi Derneğinden Başkan Sekmen’e teşekkür ziyareti

Erzurum Hurdacılar Sitesi Derneği Lideri Tayfun Alagaş’ın ziyaret ettiği Büyükşehir Belediye Lideri Mehmet Sekmen, Hurdacıların yüzünü güldürecek …

28.01.2022
Hurdacılar Sitesi Derneğinden Başkan Sekmen’e teşekkür ziyareti

Erzurum Hurdacılar Sitesi Derneği Lideri Tayfun Alagaş’ın ziyaret ettiği Büyükşehir Belediye Lideri Mehmet Sekmen, Hurdacıların yüzünü güldürecek çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

Erzurum Hurdacılar Sitesi Derneği Lideri Tayfun Alagaş’ın ziyaret ettiği Büyükşehir Belediye Lideri Mehmet Sekmen, Hurdacıların yüzünü güldürecek çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

Hurdacılar Derneği Başkanlığına seçildikten sonra kolları sıvayan Tayfun Alagaş, Büyükşehir Belediye Lideri Mehmet Sekmen‘i makamında ziyaret etti.

Lider Yardımcısı Serkan Aydın’ın da katıldığı ziyaret de Büyükşehir Belediye Lideri Mehmet Sekmen‘e hurdacıların sıkıntılarını aktaran Tayfun Alagaş, “Hurdacılar sitemiz ılıca yolu üzerine taşındı. Sitemiz esnaflarımız için yetersiz kalıyor. Dalda daha fazla hizmet verebilmemiz ismine sizlerden takviye bekliyoruz. Ayrıyeten Kent merkezinde 2. el eşya satışı yapan korsan hurdacıların sayısı artamaya başladı. Bizlerde site esnafı olarak bu durumdan çok etkilendik ve aylardır iş yapamaz boyuta geldik. Büyükşehir Belediyemiz ile Yakutiye Belediyemizin koordineli bir çalışma yaparak korsan hurdacıların önüne geçmesini temenni ediyoruz” dedi.

Dernek Lideri Tayfun Alagaş’tan problemleri dinleyen Büyükşehir Belediye Lideri Mehmet Sekmen ise, Genel Sekreter Zafer Aynalı ve Genel Sekreter Yardımcısı Burhan Salın’ın da katıldığı ziyarette evvel hurdacılar sitesinin genişletilmesi konusunda talimat verdi akabinde ise korsan hurdacılara karşı grupların daha sıkı denetimler sağlayarak site dışında hurdacılık yapılmasına asla müsaade verilmeyeceğini söz etti.

Erzurum‘daki hurdacılar sitesinde yer alan esnafların daha modernizasyon ve geri dönüşüm üretiminde faal olması için kendisinde elinden geleni yapacağını tabir eden Lider Mehmet Sekmen, “Yeter ki Erzurum kazansın, Erzurum esnafı kazansın. Korsan hurdacılara asla nefes aldırılmayacak. Esnafımızın problemlerinin giderilmesi içinde sitenin genişletilmesi için tüm imkanları seferber edeceğiz” dedi.

Samimi bir atmosferde geçen Ziyaret de Lider Mehmet Sekmen’e teşekkürlerini ileten Hurdacılar Dernek Lideri Tayfun Alagaş, “Başkanımız ile yeni idare olarak birinci sefer bir ortaya geldik ve kendisinin nasıl Erzurum için çalıştığını Erzurum esnafı için seferber olduğunu gördük. Hurdacılar sitesi esnafları olarak bundan sonraki süreçte Liderimiz Mehmet Sekmen ile sık sık istişarelerde bulunarak kesimimizin daha faal ve gelişip büyümesi için uğraş sarf edeceğiz. Sayın Sekmen’in sıcak ilgi ve alakasından dolayı gerek dernek idarem ismine ve gerekse hurdacılar sitesi esnafımız ismine bir kere daha teşekkür ediyorum” diye konuştu. – ERZURUM

aydın haberleri – Mahallî

Mehmet Sekmen, Erzurum, Aydın, Mahallî, Haber

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.