“Human Week” zirvesi

Yeni devirde İnsan Kaynakları yaklaşımlarının ele alınacağı “Human Week” tepesi Pladis İdare Şurası Lideri ve Yıldız Holding İdare Şurası Üyesi …

11.01.2022
“Human Week” zirvesi

Yeni devirde İnsan Kaynakları yaklaşımlarının ele alınacağı “Human Week” tepesi Pladis İdare Şurası Lideri ve Yıldız Holding İdare Şurası Üyesi Murat Ülker’in yapacağı açılış konuşmasıyla 24 Ocak’ta başlıyor.

Yeni devirde İnsan Kaynakları yaklaşımlarının ele alınacağı “Human Week” doruğu Pladis İdare Konseyi Lideri ve Yıldız Holding İdare Konseyi Üyesi Murat Ülker‘in yapacağı açılış konuşmasıyla 24 Ocak‘ta başlıyor. “Yeni Patron ve Çalışan Deneyimi” temasıyla düzenlenecek tepede, pandemi sonrası insan kaynakları alanında öne çıkan şimdiki yaklaşımlar masaya yatırılacak.

İş dünyası ve insan kaynakları başkanlarını bir ortaya getirecek olan tepe 24-28 Ocak 2022 tarihleri ortasında online olarak düzenlenecek. Açılış konuşmasını Pladis İdare Şurası Lideri ve Yıldız Holding İdare Heyeti Üyesi Murat Ülker ve Gelecekteki Maharetler kitabının müellifi, TED konuşmacısı Perttu Pölönen’in yapacağı tepede insan kaynakları her tarafıyla ele alınacak. Yerli ve yabancı 32 konuşmacının yer alacağı dorukta hem çalışan hem de patron davranışlarının, hünerlerinin pandemi tecrübesiyle nasıl şekilleneceğini ve neler gerektiği konuşulacak.

Yıldız Holding İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın, UiPath Europe Lider Vekili Tansu Yeğen, Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat, The Alexander Partnership’ten Hande Yaşargil, Talent Strategy Group Lideri Marc Effron, Prof. Dr. Mustafa Çetiner, Oyuncu Hakan Alım ve ünlü radyocu Geveze üzere pek çok konuşmacı insan kaynakları alanındaki değerlendirmelerini ve öngörülerini iştirakçilerle paylaşacak.

24-28 Ocak tarihlerine her gün skent aydın haberlerit 14.00-17.30 ortasında online olarak gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. olan tepe simültane çeviri ile hem Türkçe hem de İngilizce olarak yayınlanacak. – İSTANBUL

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.