Hull City’de büyük şaşkınlık! Acun Ilıcalı’nın Salah’ı kayıplara karıştı

Acun Ilcalı’nın sahibi olduğu Hull City’de Allahyar Sayyadmanesh’in takım dışı kalması şaşkınlık yarattı. Ilıcalı’nın “Yeni Salah” dediği …

17.02.2022
Hull City’de büyük şaşkınlık! Acun Ilıcalı’nın Salah’ı kayıplara karıştı

Acun Ilcalı’nın sahibi olduğu Hull City’de Allahyar Sayyadmanesh’in takım dışı kalması şaşkınlık yarattı. Ilıcalı’nın “Yeni Salah” dediği Fenerbahçe’den dönem sonuna kadar kiralanan İranlı golcü, son iki maçta takıma dahil edilmedi.

Hull City‘nin Fenerbahçe’den dönem sonuna kadar kiraladığı Allahyar Sayadmanesh, İngiliz grubunun Fulham ve Sheffield United’a karşı oynadığı çabalarda müddet almadı.

SON İKİ MAÇTA TAKIMA ALINMADI

31 Ocak’ta Hull City’e transfer olan Allahyar, 5 Şubat’ta Preston ve 8 Şubat’ta Derby County maçlarında mühlet almasının akabinde oynanan Fulham ve Sheffield United müsabakalarının takımında yer almadı.

“ALLAHYAR’A ÇOK İNANIYORUM”

Acun Ilıcalı, daha evvel düzenlediği basın toplantısında Allahyar Sayyadmanesh için “Yeni Salah olabilir” tabirlerini kullanmıştı. Acun Ilıcalı kelam gelimi edilen basın toplantısında transferle ilgili aldığı soruya “Ben ve ekibim günde 20 skent aydın haberlerit boyunca transferleri bitirmek için uğraşıyoruz. Büyük çabaları severim. Bu zorluğun da üstesinden geleceğiz. Bir oyuncu halrehberaydin.comzırda burada. Bu kişi Allahyar Sayyadmanesh. Şu an sıhhat denetimlerinden geçiyor. Allahyar’a çok inanıyorum. Yeni Salah olabilir” yanıtını vermişti.

Haberler.com – Spor

Acun Ilıcalı, Hull City, Spor, Haberler

Allahyar ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.