Huaweı’nın lipstick kulaklığı ön satışta

Kablolu kulaklıklar artık çok az ya da hiç kullanılmazken kablosuz kulaklıklarda da şık ve daha kulanışlı seçenekler artmaya devam ediyor. Huaweı …

21.11.2021
Huaweı’nın lipstick kulaklığı ön satışta

Kablolu kulaklıklar artık çok az ya da hiç kullanılmazken kablosuz kulaklıklarda da şık ve daha kulanışlı seçenekler artmaya devam ediyor. Huaweı 10 binden fazla insan kulağı modeline dayanan ergonomik simülasyon sistemine ve kulağın sekiz modülü üzerind…

Kablolu kulaklıklar artık çok az ya da hiç kullanılmazken kablosuz kulaklıklarda da şık ve daha kulanışlı seçenekler artmaya devam ediyor. Huaweı 10 binden fazla insan kulağı modeline dayanan ergonomik simülasyon sistemine ve kulağın sekiz kesimi üzerinde yapılan kapsamlı gerilim simülasyon testine dayanan sanayi önderi açık-fit dizaynını miras alarak, kulaklık dizaynını en üst seviyede rahatlık sağlayacak formda FreeBuds Lipstick’i geliştirdi.

FreeBuds Lipstick, kulak kanalı halini ve kullanım şartlarını otomatik olarak algılayan ve akabinde kullanıcıların kulaklarına uyacak en uygun EQ ayarını atayan AEM EQ ayarına sahip. Tüketiciler, HUAWEI AI Life uygulamasını kullanarak, şahsileştirilmiş bir ses tecrübesinin keyfini çıkarmak için istikrarlı (varsayılan), bas güçlendirme ve tiz güçlendirme yapan üç EQ modundan birini seçebiliyorlar.

HUAWEI FreeBuds Lipstick, çevresel gürültüyü tesirli bir halde alabilen çift mikrofonlu etkin gürültü engellemeye sahip. AEM gürültü engelleme teknolojisi kullanıcılar için 10’dan fazla set ortasından en uygun gürültü engelleyici parametre setini otomatik olarak seçiyor.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.