Hopi Pazarlama Direktörlüğü’ne Selda Başaran Ocak getirildi

Pazarlama alanında farklı kesimlerde 15 yılı aşkın tecrübeye sahip Selda Başaran Ocak, Hopi Pazarlama Yöneticisi olarak atandı. AYDIN (kent …

14.12.2021
Hopi Pazarlama Direktörlüğü’ne Selda Başaran Ocak getirildi

Pazarlama alanında farklı kesimlerde 15 yılı aşkın tecrübeye sahip Selda Başaran Ocak, Hopi Pazarlama Yöneticisi olarak atandı.

AYDIN (kent aydın haberleri) – Pazarlama alanında farklı dallarda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip Selda Başaran Ocak, Hopi Pazarlama Yöneticisi olarak atandı.

Hopi’den yapılan açıklamaya nazaran, marka pozisyonlandırma, sadakat pazarlaması, kampanya idaresi, müşteri tecrübesi, pazarlama bağlantısı ve dijital pazarlama hususlarındaki birikimiyle Hopi pazarlama takımına liderlik edecek Ocak, Hopi Eser İdaresi, Pazarlama ve CRM’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gül Sağır Aydın’a bağlı çalışacak.

Ocak, Hopi’de marka ve pazarlama irtibatı idaresinden sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi İktisat kısmı mezunu Selda Başaran Ocak, yüksek lisansını birebir üniversitede pazarlama alanında yaptı. Mezuniyetten sonra 2007’de Eczacıbaşı Sigorta’da iş hayatına başlayan Ocak, 2008’de Avea’nın pazarlama takımına katıldı, 2018 yılına kadar çeşitli pazarlama fonskiyonlarına liderlik ettiği misyonunu sürdürdü. 2019-2020’de Fenerbahçe Spor Kulübü’nde sırasıyla üye münasebetleri, pazarlama ve marka idaresi takımlarına liderlik etti. 2020 yılında Gaye Filo’nun pazarlama takımına katıldı. Ocak, Hopi’ye katılmadan evvel Gaye Filo’nun online kurumsal araç kiralama platformu olan Filomingo uygulamasının pazarlama stratejisini yönetiyordu.

kent aydın haberleri / Mehmet Fatih Erdoğdu – İktisat Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.