Hakan Sabancı Crehberaydin.comngir’de bakın kiminle yakalandı?

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen iş insanı Hakan Sabancı’nın (30), oyuncu Dilara Aksüyek ile aşk yaşadığı konuşuluyordu.İkili, evvelki akşam …

20.01.2022
Hakan Sabancı Crehberaydin.comngir’de bakın kiminle yakalandı?

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen iş insanı Hakan Sabancı’nın (30), oyuncu Dilara Aksüyek ile aşk yaşadığı konuşuluyordu.İkili, evvelki akşam Crehberaydin.comngir’de bir arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı.”ARAMIZDA AŞK YOK”Aşk argümanlarına birinci sefer cevap veren…

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen iş insanı Hakan Sabancı‘nın (30), oyuncu Dilara Aksüyek ile aşk yaşadığı konuşuluyordu.

İkili, evvelki akşam Crehberaydin.comngir’de bir arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı.

“ARAMIZDA AŞK YOK”

Aşk argümanlarına birinci defa cevap veren Hakan Sabancı “Arkadaşız, ortamızda aşk yok.” dedi.

“DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNE GELDİK”

Aksüyek ise “Daha evvel de dediğim üzere aşk yaşamıyoruz. Ortak arkadaşımızın doğum gününe geldik.” tabirlerini kullandı.

Dilara Aksüyek’in göğüs dekolteli kıyafeti dikkat çekti.

HAKAN SABANCI KİMDİR?

Hakan Sabancı, cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden Sabancı ailesindendir. 1986 yılında evlenen Ömer Sabancı ve İstek Sabancı’nın üç çocuğundan biri olan Hakan Sabancı 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ağabeyi Hacı Sabancı, kardeşi ise Kerim Sabancı’dır.

Birinciokulu, ortaokulu ve liseyi Türkiye’de tamamlayan Hakan Sabancı, liseden sonra iktisat lisansı için Amerika’ya gitti. Üniversite eğitimini bitirip Türkiye’ye dönen Hakan Sabancı genç iş insanıdır.

Snob Magazin – Magazin Haberleri

Dilara Aksüyek, Hakan Sabancı, Crehberaydin.comngir, Doğum, Magazin, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.