HADİSE, MEHMET DİNÇERLER’İN EVİNE GİRERKEN GÖRÜNTÜLENDİ! O DETAY DİKKAT ÇEKTİ

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, evvelki gece Dinçerler’in Arnavutköy’de bulunan konutuna girerken görüntülendi. O ayrıntı dikkat çekti …

29.01.2022
HADİSE, MEHMET DİNÇERLER’İN EVİNE GİRERKEN GÖRÜNTÜLENDİ! O DETAY DİKKAT ÇEKTİ

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, evvelki gece Dinçerler’in Arnavutköy’de bulunan konutuna girerken görüntülendi. O ayrıntı dikkat çekti…

Mehmet Dinçerler‘inözel şoförü basın mensuplarının manzara almaması için kameraların önüne geçti.

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTILAR

Ünlü çift muhabirlerin, “Aileler tanıştı. Evleneceğiniz söyleniyor. Neler söylersiniz?” biçimindeki sorularını karşılıksız bıraktılar.

KAPIYI HADİSE AÇTI

Otomobilden birinci inen Hadise oldu. Dinçerler’in meskeninin anahtarının Hadise de olması dikkatlerden kaçmadı.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur.

Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci nesil ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid İdare Konseyi Lideri Burhan Dinçerler’in oğludur.

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler‘e teslim etti.

Türkiye’de yıllar evvel yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yine canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa mühlet içinde 65 şubeyle markayı yine piyasada tutmuştur.

HADİSE KİMDİR?

22 Ekim 1985 tarihinde Belçika‘nın Anvers kentinde dünyaya geldi. Hadise aslen Sivaslıdır. ‘Hülya’ isminde bir ablası, ‘Derya’ ve ‘Murat’ isimlerinde iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972 yılında çalışmak üzere Belçika‘ya gitti. Hadise, üniversite eğitimini pazarlama ve çağdaş lisanlar üzerine aldı. Müziğe olan ilgisi hasebiyle mesleğini yapmadı, ailesinin de dayanağıyla müzik eğitimi aldı.

Hadise 11 yaşındayken anne ve babası evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşına geldiğinde Idol müsabakalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Müsabaka sonucunda birinci 10’a giremedi ama 6 ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul etmesinin akabinde albüm hazırlıklarına başladı.

Birinci müziği ‘Sweat’i 1 Kasım 2004’te single olarak satışa sundu. Mayıs 2005’te ikinci single’ı ‘Stir Me Up’ı yayınladı ve birinci klibini de bu müziğe çekti. Müzik sayesinde ismi Türk basınında yer aldı. Ekim 2005’te üçüncü single’ı ‘Mbirinci Chocolate Girl’ü satışa sundu. Kasım 2005’e gelindiğinde birinci stüdyo albümü ‘Sweat’i yayınladı. Albümde yer alan ‘Ain’t No Love Lost’ ve ‘Bad Boy’ müziklerini single olarak da satışa sundu.

Müzikçi, Eylül 2007’de ikinci stüdyo albümünün birinci single çalışması ‘A Good Kiss’i yayımladı ve klibini İstanbul’da çekti. Şubat 2008’de albümün ikinci single’ı ‘My Body’ yayınlandı. Müziğin klibi Şenol Korkmaz direktörlüğünde çekildi.

Haziran 2008’de yayımlanan Serdar Ortaç albümü Nefes’te yer alan ‘Düşman’ müziğinde düet müzikçisi olarak yer aldı. Birebir ay içinde ikinci stüdyo albümü ‘Hadise’yi piyasaya sürdü. Albümdeki 10 müziğin kelamlarını Yves Gaillard ile birlikte yazdı. Bunun bununla birlikte ayrıyeten ‘A Good Kiss’ müziğinin Türkçesi olan ve Sezen Aksu tarafından yazılan ‘Deli Oğlan’ı da albüme ekledi.

Ağustos 2008’de, MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En Düzgün Türk Müzikçi kategorisinde aday olarak gösterildi ama mükafatı Emre Aydın kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Hadise’nin 2009 Eurovision Müzik Müsabakası’nda Türkiye temsil edebileceğine dair birinci haberler 2007 yılının sonlarında çıktı. Ekim 2008’de müzikçinin 2009 Eurovision Müzik Müsabakası’nda Türkiye’yi temsil edeceği açıklandı. 31 Aralık 2008’de, Sinan Akçıl ve Stefkent aydın haberlerin Fernande ile birlikte müsabaka için oluşturduğu ‘Düm Tek Tek’ müziğini birinci sefer TRT’de seslendirdi.

16 Mayıs 2009’da Rusya’nın başşehri Moskova’da düzenlenen yarışta Azerbaycan, Belçika, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan tam puan aldı; toplamda 177 puana ulaşarak, Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın akabinde dördüncü oldu.

HADİSE’NİN ÖZEL ÖMRÜ

1985 doğumlu olan Hadise, 2021 yılı prestijiyle 36 yaşındadır ve bekardır.

2021 yılından beri iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşıyor.

Christina Aguilera, Brandy ve Beyonce üzere isimleri örnek aldığını belirten Hadise, müziklerinde klasik müzik, rock, soul ve dünya müziklerini harmanlamaya çalıştığını lisana getirdi.

Ana lisanı Türkçenin bununla birlikte ayrıyeten uygun düzeyde Felemenkçe, Fransızca, Almanca ve İngilizce konuşabilmektedir.

Hadise 1.65 cm uzunluğunda, 59 kilo ve terazi burcudur.

Snob Magazin – Magazin

Mehmet Dinçerler, Türkiye, Belçika, Hadise, Magazin, Haber

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.