Gönülden Gönüle Ziyaretleri Devam Ediyor

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz Gönülden Gönüle projesi kapsamında bugün de Gebze ilçemizde ziyaretlerde bulunarak gönül köprüleri kurmaya …

07.12.2021
Gönülden Gönüle Ziyaretleri Devam Ediyor

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz Gönülden Gönüle projesi kapsamında bugün de Gebze ilçemizde ziyaretlerde bulunarak gönül köprüleri kurmaya devam etti.

GEBZE, KOCAELİ (Habermetre kadar) – Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz Gönülden Gönüle projesi kapsamında bugün de Gebze ilçemizde ziyaretlerde bulunarak gönül köprüleri kurmaya devam etti.

Şehitlerimizin emanetleriyle bir ortaya gelen ve onlarla hasbrehberaydin.coml eden Selda Yavuz Hanımefendi; her biri Gebze ilçemizin farklı mahallelerinde ikamet eden Şehitlerimiz; Saner Ayar ve Polis Memuru Faruk Aslan’ın ailelerini ziyaret etti.

Şehitlerimizin emanetlerine bir muhtaçlık ve taleplerinin olup olmadığını sorarak sabırlar dileyen Bayan Yavuz: “Yapmış olduğunuz fedakarlık, canınızdan, kanınızdan kattığınız bu büyük sorumluluk ve vefa; Aziz Milletimiz tarafından her vakit takdirle, minnetle ve şükranla anılır, milletimizin gönlünde müstesna yere konulursunuz. Allah sizleri sevdiklerinizle cennetinde buluştursun. Sizler bize Şehitlerimizin emanetisiniz. ” dedi.

Bayan Yavuz daha sonra bağımsızlığımızın, egemenliğimizin, ulusal birliğimizin ve Cumhuriyetimizin onurlu sembolleri olan Gazilerimiz; Recep Güler, Remzi Gül, Yüksel Güneş, Rasim Duymaz, Adem Aydın, Yücel Köksal, Recep Töngel, Hasan Yavaş, Hasan Yelkovan, Hayrullah Dağcı, Adem Cüce, Cevdet Birinciar, Nazmi Ergül, Ömer Lütfi Aslan, Necati Aladağ ve Levent Balakar’ın konutlarına konuk oldu. Gülen, samimi ve memnun gözlerle karşılanan Bayan Yavuz, her biriyle yakından ilgilenerek, hal hatırlarını sordu.

Gazilerimizin hayır dualarını alan, Vali Seddar Yavuz’un selamlarını ileten Bayan Yavuz: “Sizler bizim her vakit övünç kaynağımız oldunuz. Kahraman gazilerimize minnet ve şükran hislerimizi sunmak, devletimizin hizmetini ulaştırmak bizim en kıymetli görevimizdir. ” diyerek, sağlıklı bir ömür temennisinde bulundular.

Memnunlukları yüzlerinden okunan gazilerimiz ve şehit aileleri: “Sizin konutlarımıza kadar gelerek bizleri ziyaret etmesi büyük bir onur ve memnunluk. Allah devletimize zeval vermesin. Dualarınız, hizmetleriniz kabul olsun. ” diyerek, her vakit yanlarında olup kendilerini yalnız bırakmayan Vali Seddar Yavuz’a da selamlarını ilettiler.

Ziyaretlerinde rastladığı çocukları da unutmayan Bayan Yavuz, her birine armağanlar vererek, onları memnun etti.

Habermetre kadar – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.