Gittiği her yerde savaş çıkıyor! Gizemli Fransız yazar bu kez Ukrayna’da ortaya çıktı

Daha evvel Libya’da, Afganistan’da, Suriye’de ve Kuzey Irak’ta yaptığı görüşmelerle dikkat çeken Fransız muharrir Bernard Henri Levy, Ukrayna’da …

16.03.2022
Gittiği her yerde savaş çıkıyor! Gizemli Fransız yazar bu kez Ukrayna’da ortaya çıktı

Daha evvel Libya’da, Afganistan’da, Suriye’de ve Kuzey Irak’ta yaptığı görüşmelerle dikkat çeken Fransız muharrir Bernard Henri Levy, Ukrayna’da görüntülendi. Levy’nin gittiği her yerin savaşa teslim olması dikkat çekerken, Odessa’da Ukrayna özel kuvvetlerinin muhafazasında sokakta dolaştığına dair fotoğraflar basına servis edildi.

Hakkında ortaya atılan ajanlık tezleri ile dikkat çeken Fransız müellif Bernard Henri Levy, artık de 21 gündür Rusya’nın işgali altında bulunan Ukrayna‘da görüntülendi.

ODESSA’DA KONU BAHİS OLDU.

Odessa’da Ukrayna özel kuvvetlerinin müdafaasında sokakta dolaştığına dair fotoğrafları basına yansıyan Bernard Henri Levy’nin orada ne yaptığı ise şimdi bilinmiyor.

GİTTİĞİ HER YERDE SAVAŞ ÇIKTI

Daha evvel de Libya’da, Afganistan’da, Suriye’de ve Kuzey Irak’ta yaptığı görüşmelerle dikkat çeken Levy’nin çatışmalardan günler evvel de Ukrayna’nın başşehri Kiev’de hudut birliklerini denetlediği, Ukrayna’nın eski devlet lideri Poroşenko ile görüştüğü öğrenildi.

PKK VE İSRAİL’E YAKINLIĞIYLA BİLİNİYOR

Terör örgütü PKK/YPG’ye ve İsrail’e yakınlığıyla bilinen ve ‘savaşın habercisi’ olarak nam salan Levy’nin kontakları epeyce dikkat çekiyor.

“KÜRDİSTAN 2 YIL İÇERİSİNDE KURULACAK” DEMİŞTİ

2014’te Suriye’nin Ayn el-Arab kentine giden Levy, bölgede yaklaşık 10 gün vakit geçirmiş; burada yapığı açıklamasında “Kürdistan”ın 2 yıl içerisinde kurulacağını söylemişti.

Ukrayna, Fransa, Rusya, Dünya, Yeni, Haberler

Ukrayna ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri