Girişimci ve girişimci adayları, Gaziantep’te buluşacak

Geleceğin Gücü Teşebbüsçüler Forumu (G3 Forum), teşebbüsçü ve teşebbüsçü adaylarını Gaziantep’te bir ortaya getirecek. GAZİANTEP (rehberaydin …

21.12.2021
Girişimci ve girişimci adayları, Gaziantep’te buluşacak

Geleceğin Gücü Teşebbüsçüler Forumu (G3 Forum), teşebbüsçü ve teşebbüsçü adaylarını Gaziantep’te bir ortaya getirecek.

GAZİANTEP (rehberaydin.com) – Geleceğin Gücü Teşebbüsçüler Forumu (G3 Forum), teşebbüsçü ve teşebbüsçü adaylarını Gaziantep‘te bir ortaya getirecek. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği ve GEN Türkiye uyumu ile Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası ve Gaziantep Ticaret Borsası konut sahipliğinde 23 Aralık 2021 tarihinde Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bu yılki teması “Girişimciliğin Tam Zamanı” olarak belirlenen forumun açılış oturumunda, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Lideri Fatma Şahin, TOBB Lideri M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Genç Teşebbüsçüler Konseyi Lideri ve GEN Türkiye İdare Heyeti Üyesi Ali Sabancı, GEN Türkiye İdare Heyeti Lideri Nevzat Aydın ile G3 Platform Lideri ve GEN Türkiye İdare Heyeti Lider Yardımcısı Gülden Yılmaz birer konuşma yapacak.

Yeni iktisadın ve teknolojinin kıymetli aktörlerini konuşmacı ve mentor olarak bir ortaya getiren aktiflikte, Türkiye’de süratle büyüyen bölümlere gerçekleştirilen yatırımlar da ele alınacak.

Teşebbüsçü mentorler teşebbüsçü adaylarıyla yuvarlak masalarda uluşacak

G3 Forum kapsamında klasik olarak düzenlenen ve genç girişimcileri mentorlar ile buluşturan yuvarlak masa toplantıları, teşebbüsçü adaylarının mentorların deneyimlerinden yararlanarak girişimcilik yol haritası çıkartmalarına yardımcı olacak.

Başarılı girişimcilerin ve girişimcilik kesiminin önde gelen temsilcilerinin tecrübelerini aktaracağı oturumlar ile devam edecek aktiflik kapsamında, yeni jenerasyon teşebbüsler ile ilgili tüm başlıklar mercek altına alınacak.

Türkiye’nin globalde başarılı girişimcileri G3 Forum’da

G3 Forum panel oturumlarında Türkiye’yi globalde temsil eden değerli teşebbüslerin kurucu ve CEO’ları girişimcilik öykülerini anlatacak.

TOBB Genç Teşebbüsçüler Şurası Lideri Ali Sabancı, GEN Türkiye İdare Şurası Lideri Nevzat Aydın, Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, BluTV CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ, Insider CEO’su Hande Çilingir, Kolektif House CEO’su Ahmet Onur’un konuşmacı olacağı yeni iktisat ve teknoloji teşebbüsleri oturumlarının bununla bir arada ayrıyeten sivil toplumun girişimcilik ekosistemine katkıları üzerine de bir panel gerçekleştirilmesi planlanmaktadır..

Habitat Derneği İdare Şurası Lideri Sezai Hazır’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. panelde, TOBB Bayan Teşebbüsçüler Şurası Lideri Nurten Öztürk, KAGİDER Lideri Emine Fazilet, TÜGİAD Lideri Nilüfer Çevikel ve Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Aslı Heyet Türkmen konuşmacı olarak yer alacaklar. – ANKARA

aydın haberleri – İktisat Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.