Genç kadına öldüresiye darp kamerada!

Beyoğlu Taksim’de meydana gelen olayda, aşçılık yapan 24 yaşındaki Zehra Meraklı, ablası Büşra Meraklı’nın nişan merasimi sonrası kutlama yapmak …

28.11.2021
Genç kadına öldüresiye darp kamerada!

Beyoğlu Taksim’de meydana gelen olayda, aşçılık yapan 24 yaşındaki Zehra Meraklı, ablası Büşra Meraklı’nın nişan merasimi sonrası kutlama yapmak için akşam saatlerinde yakınlarıyla birlikte bir restorana gitti. Genç bayan, yemek sonrası tuvaleti kullanmak i…

Beyoğlu Taksim’de meydana gelen olayda, aşçılık yapan 24 yaşındaki Zehra Meraklı, ablası Büşra Meraklı’nın nişan merasimi sonrası kutlama yapmak için akşam saatlerinde yakınlarıyla birlikte bir restorana gitti. Genç bayan, yemek sonrası tuvaleti kullanmak için bir cümbüş yerine girdi.

ARTTAN SALDIRDI, TEKRAREN YUMRUKLADI

Cümbüş yerinden çıkacağı esnada Meraklı’ya gerisinden yaklaşan yabancı asıllı bir şahıs, yere yatırdığı genç kızı tekraren yumruk ve tekme atarak öldüresiye darbetti. Dakikalarca süren şiddetin akabinde şahıs, genç kızın ablası ve etraftakilerin ortaya girmesi sonrası olay yerinden kaçtı.

O ANLAR KAMERADA

Genç bayanın hücuma uğradığı o dehşet anları ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. İmgelerde, genç bayanın yerden çıktığı sırada gerisinden gelen şahsın çekerek yere düşürdüğü ve tekraren tekme, yumruklarla saldırdığı görüldü.

YÜZÜ FELÇ OLDU

Olayın akabinde yüzü tanınmaz hale gelen Zehra Meraklı, yakınları tarafından şuuru kapalı bir halde Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Zehra Meraklı’nın burada baş travması geçirdiği belirlendi. Hudutlarının zedelenmesi nedeniyle yüzünün sol tarafı kısmi felç olan genç bayan, 2 günlük tedavisinin akabinde hastaneden taburcu edildi ve kendisine saldıran şahıstan şikayetçi oldu.

‘DOKTORLAR ‘ELİMDE KALIRSIN’ DİYOR’

Olayla ilgili konuşan Zehra Meraklı, “Şahsın ismi, cismi, kimdir nedir bilmem, yolda görsem tanımam, zira aslında ardımdan vuruyor” diyerek kelamlarına şöyle devam etti:

“Tanımıyorum ve bir sebebi de yok. Tahminen bir bakışma üzere bir şey olsa içim soğur fakat hiçbir neden yok. Geliyor ardımdan vuruyor, yere düştükten sonra yerde tekmeliyor ve beyin kanaması geçirene kadar devam ediyor. Kafatasımın her tarafında kırıklar var. Hangi hastaneye, hangi doktora gitsem elimde kalıyor. Ameliyat günüm aşikâr, sıram geliyor sonra hekim geliyor ameliyatın iptal diyor. Neden hocam diyorum, ‘Ameliyata girersek elimde kalırsın’ diyor. Acil diyorlar yatıyorum sonra çıkışım oluyor, sonuç yok. Sonra öteki bir hastaneye gidiyorum, ‘Biz bu kısımda üç hekimiz, üçümüz de istifa ettik seninle ilgilenemem’ diyor. Daima öteki hastanelere gidiyorum. 1 aydır bu halde devam ediyor.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.