Geleceğin dev adamları Başkan Günel’i ziyaret etti

Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF) tarafından düzenlenen liselerarası basketbol turnuvasında Genç …

07.01.2022
Geleceğin dev adamları Başkan Günel’i ziyaret etti

Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF) tarafından düzenlenen liselerarası basketbol turnuvasında Genç Erkek (A) Kategorisi Aydın şampiyonu olan özel bir okulun oyuncularını ağırladı.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF) tarafından düzenlenen liselerarası basketbol turnuvasında Genç Erkek (A) Kategorisi Aydın şampiyonu olan özel bir okulun oyuncularını ağırladı. Atletlere çeşitli armağanlar veren Lider Günel, “Bize büyük bir gurur yaşattınız. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi.

Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel ve Belediye Lider Yardımcısı Yusuf Atak, Kuşadası‘na büyük gurur yaşatan geleceğin yıldız basketbolcularıyla Ada Çağdaş Sanat Galerisi’nde bir ortaya geldi. Genç atletlere kadro antrenörü Taylan Yerlikaya da eşlik etti.

Kuşadası‘na şampiyon olarak döndükleri için çok memnun olduklarını belirten kadro antrenörü Taylan Yerlikaya, “Bizleri kırmayarak ziyaretimizi kabul eden Belediye Liderimiz Ömer Günel’e çok teşekkür ederim. Hedefimiz İzmir’de başarılı bir sonuç elde edip Türkiye yarı finallerine katılmak olacak” dedi.

Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel ise “Basketbol, Kuşadası‘nda çok sevilen bir spor kısmı. 1998-99 döneminde Kuşadasıspor da basketbol 1. Ligi’nde çaba ederek bizlere unutulmaz anlar yaşatmıştı. Kuşadası Belediyesi olarak genç atletlere takviye olmak için uğraş gösteriyoruz. Elde ettiğiniz muvaffakiyet için hepinizi tek tek kutluyorum. Kuşadası’nda gelecek vkent aydın haberlerit eden basketbolcuların yetiştiğini bilmek beni çok memnun etti. Her vakit yanınızdayım” diye konuştu. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.