Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığına Canan Limnili seçildi

Foça Kent Kurulu Bayan Meclisi Lideri ve yürütme konseyi üyelerinin belirlendiği genel şura toplantısı, 187 bayanın iştirakiyle yapıldı. Foça …

11.01.2022
Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığına Canan Limnili seçildi

Foça Kent Kurulu Bayan Meclisi Lideri ve yürütme konseyi üyelerinin belirlendiği genel şura toplantısı, 187 bayanın iştirakiyle yapıldı.

Foça Kent Kurulu‘nin 2011 yılındaki kuruluşundan bugüne dek gerçekleşen bayan meclisi seçimlerinden en çok ilgiyi görmesi büyük memnuniyetle karşılanırken, ilçede yaşayan bayanların demokratik iştirakinin ve bayan temsilinin artı bir başarısı olarak dikkat çekti.

Açık oylama tekniği ile yapılan seçimlerde tek aday Canan Limnili, Foça Kent Kurulu Bayan Meclisi Lideri oldu. Yürütme Konseyi asil üyeleri; Simten Cebe, Zülal Özger, Tülin Abacıoğlu, Güler Bayrak, Havva Saraç, Dilek Aydın, Serpil Çetin, İnci Gizem Kalemder ve yedek üyeleri; Birsen Dulkadir Çalışkan, Dava Göcet, Mehtap Günay Bakır, Çiçek Karagöz, Esra Songün, Sevgi İlgi, Sevim Oduk, Berna Yel Özel oldular.

Foça Belediye Lideri Fatih Gürbüz ; ”Foça Kent Kurulu genel şura toplantısında Bayan Meclisi Başkanlığına seçilen Sayın Canan Limnili’yi ve yürütme heyeti üyelerini tebrik eder, çalışmalarında muvaffakiyetler dilerim.”dedi.

Kendisine dayanak verenlere teşekkür eden Foça Kent Kurulu Bayan Meclisi Lideri Canan Limnili, Foça’ya faydalı olacak birçok projeyi ve çalışmayı daima birlikte çalışarak hayata geçireceklerini belirtti.

Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezinde 10 Ocak Pazartesi günü yapılan genel konsey toplantısına; Foça Kent Kurulu Lideri Orhan Gürer, Genel Sekreteri Göksel Acar, Foça Belediye Lideri Fatih Gürbüz’ün eşi Seçil Gürbüz, CHP Foça İlçe Lideri Ayla Yılmaz ve Bayan Kolları Lideri Suna Saraçoğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve Foça’da yaşayan bayanlar katıldı.

Bültenler – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.