FETÖ’cü Enes Kanter’den alçak paylaşım! Sosyal medyada her kesimden tepki yağıyor

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in manevi oğlu basketbolcu Enes Kanter, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini ayaklarının altına aldığı bir görüntü …

28.05.2022
FETÖ’cü Enes Kanter’den alçak paylaşım! Sosyal medyada her kesimden tepki yağıyor

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in manevi oğlu basketbolcu Enes Kanter, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini ayaklarının altına aldığı bir görüntü paylaştı. Kanter’in skandal paylaşımına toplumsal medyada her kısımdan tepki yağıyor.

Human Rights Foundation’ın (HRF) geçtiğimiz hafta organize ettiği Oslo Özgürlük Forumu’nda, #StepOnTyranny (Diktatörleri Çiğneyin) ismi altında bir kampanya gerçekleştirildi. Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin, Kuzey Kore Devlet Lideri Kim Jong-Un, Çin Devlet Lideri Şi Cinping, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman üzere isimlerin fotoğraflarının yer aldığı posterler yere serildi.

TOPLUMSAL İNTERNET HESABINDAN PAYLAŞTI

ABD vatandaşı olduktan sonra “Freedom” soyadını alan FETÖ’cü Enes Kanter de tıpkı tertipte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının bulunduğu posteri ayaklarının altına aldı. O anlara ilişkin imgeleri toplumsal internet hesabından paylaşan Kanter, büyük tepki çekti. Her kesitten birçok kullanıcı skandal olayı kınadı, yapılan saygısızlığın Türk milletine ve devletine karşı olduğunu belirtti.

O yorumlardan kimileri şu formda:

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.