Fatih Mahallesi, iyiliğin merkezi haline geldi

Aydın’ın Efeler ilçesi Fatih Mahalle Muhtarlığı öncülüğünde başlatılan yardımlaşma ve dayanışma kampanyası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor …

31.01.2022
Fatih Mahallesi, iyiliğin merkezi haline geldi

Aydın’ın Efeler ilçesi Fatih Mahalle Muhtarlığı öncülüğünde başlatılan yardımlaşma ve dayanışma kampanyası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

FATİH, İSTANBUL (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Efeler ilçesi Fatih Mahalle Muhtarlığı öncülüğünde başlatılan yardımlaşma ve dayanışma kampanyası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Hayırsever vatandaşlar tarafından muhtarlığa getirilen mesken eşyaları, gereksinim sahibi vatandaşa verildi.

Aydın’ın Efeler ilçesinde bulunan Fatih Mahallesi, muhtarlık tarafından başlatılan yardım kampanyası ile adeta uygunluk merkezi olmaya devam ediyor. Muhtaçlık sahibi vatandaşlara dayanak olmak emeliyle Fatih Mahallesi Muhtarı Yıldız Karadaş Taşçıoğlu öncülüğünde başlatılan yardımlaşma ve dayanışma kampanyasına gelen takviye her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kampanya kapsamında harekete geçen bir hayırsever, muhtaçlık sahiplerine ulaştırılması için dolap, yemek masası üzere mesken eşyaları bağışında bulundu. Bağışı kabul eden Muhtar Taşçıoğlu, eşyaları gereksinim sahibi aileye götürerek teslim etti.

Fatih Mahallesi’nin kocaman bir aile olduğuna vurgu yapan Muhtar Taşçıoğlu; “Alan elle veren eli buluşturduk. Muhtaçlık sahibi ailemize eşyaları teslim ettik. Eller birleşince yük hafiflermiş. Alandan, verenden, ulaşımını sağlayandan Allah razı olsun. Yardım edebilmenin memnunluğunu yaşıyoruz mahalleli olarak. Sorumluluk hareketinin öncüsü olan çok sayıda şuurlu vatandaş kullanılabilir durumda olan eşyalarını verebilmek için muhtarlığımızla irtibata geçiyor ve biz de gereksinim sahiplerine teslim ediyoruz. Fatih Mahallesi olarak biz kocaman bir aileyiz” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – Lokal

Muhtarlık, Efeler, Aydın, Fatih, Lokal, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.