Evlenmesine izin vermeyen babasını, annesinin gözü önünde öldürdü! İntihar süsü verdiği cinayeti çapraz sorguda itiraf etti

Bursa’da 21 yaşındaki Emirhan Şirinel isimli genç, babasını annesinin gözü önünde av tüfeğiyle vurup öldürdü. Cinayet sonrası polise haber veren …

20.03.2022
Evlenmesine izin vermeyen babasını, annesinin gözü önünde öldürdü! İntihar süsü verdiği cinayeti çapraz sorguda itiraf etti

Bursa’da 21 yaşındaki Emirhan Şirinel isimli genç, babasını annesinin gözü önünde av tüfeğiyle vurup öldürdü. Cinayet sonrası polise haber veren genç ve annesi, bahtsız babanın intrehberaydin.comr ettiğini sav etti. Çelişkili sözler veren genç çapraz sorguda, babası ile evlenmesine müsaade vermediği için tartıştığını, bu nedenle öldürdüğünü itiraf etti.

Bursa’nın Osmangazi ilçesi Çekirge Mahallesi 2’nci Çamlı Sokak’taki konutta meydana gelen olayda argümana nazaran, kız arkadaşı ile evlenmek istediğini belirten Emirhan Şirinel ve karşı babası Erkan Şirinel tartıştı.

ANNESİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE BABASINI VURDU

Arbedeye dönüşen olayda Emirhan, konuttaki av tüfeği ile annesinin gözü önünde babasına ateş açtı. Saçmaların isabet ettiği Erkan Şirinel yere yığılırken, Emirhan da polisi arayarak, babasının intrehberaydin.comr ettiğini öne sürdü. İhbarla gelen sıhhat grupları, Erkan Şirinel’in hayatını kaybettiğini belirledi. Şirinel’in cansız vücudu, otopsi için Bursa İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Emirhan ile annesi Erkan Şirinel ise sözleri için emniyete götürüldü.

ANNESİ, EŞİNİN İNTrehberaydin.comR ETTİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ

Sorguya alınan Emirhan Şirinel, olay sırasında meskende olmadığını, annesinin araması ile geldiğini ve babasını kanlar içinde bulduğunu söyledi. Pınar Şirinel (43) de mutfakta olduğu sırada silah sesi duyarak, oturma odasına gittiğini ve kocasının intrehberaydin.comr ettiğini gördüğünü öne sürdü. Tabirleri çelişkili bulan takımlar, anne ile oğlunu bu kere çapraz sorguya aldı.

CİNAYETİ ÇAPRAZ SORGUDA İTİRAF ETTİ

Çapraz sorguda kabahatini itiraf eden Emirhan Şirinel, babası ile evlenmesine müsaade vermediği için tartıştığını, bu nedenle öldürdüğünü söyledi. Emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Emirhan Şirinel, çıkarıldığı hakimlikçe ‘üst soydan yakın akrabayı taammüden öldürme’ kabahatinden tutuklandı, annesi de isimli denetim kuralıyla özgür bırakıldı. Cinayetle ilgili soruşturma sürüyor.

aydın haberleri / Esra Türker – 3. Sayfa

Osmangazi, 18 mart, İntrehberaydin.comr, 3. Sayfa, Yeni, Haberler

Emirhan,Babası,Etti,Annesi ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.