Ev, araba değil bu sefer ‘pehlivan deve’ haczedildi

Konut, otomobil değil bu sefer ‘pehlivan deve’ haczedildi Bu ilanı gören bir daha bakıyor Güreş devesi icradan satılığa çıkartıldı Aydın’da …

30.12.2021
Ev, araba değil bu sefer ‘pehlivan deve’ haczedildi

Konut, otomobil değil bu sefer ‘pehlivan deve’ haczedildi Bu ilanı gören bir daha bakıyor Güreş devesi icradan satılığa çıkartıldı Aydın’da sahibinin borçları münasebetiyle haczedilen güreş devesi icradan satışa çıkartılırken, Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan portalında yayımlanan ‘icradan satılık…

AYDIN (rehberaydin.com) – Konut, otomobil değil bu sefer ‘pehlivan deve’ haczedildi

Bu ilanı gören bir daha bakıyor

Güreş devesi icradan satılığa çıkartıldı

AYDIN – Aydın’da sahibinin borçları münasebetiyle haczedilen güreş devesi icradan satışa çıkartılırken, Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan portalında yayımlanan ‘icradan satılık deve’ ilanı görenleri şaşırtıyor.

Bugüne kadar hacizle satılan gayrimenkuller, arabalar, konut eşyaları ve çeşitli makineler ortasında bir de deve girdi. Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan portalı ilan.gov.tr adresinde ’12-13 yaşlarında güreş devesi icradan satılıktır’ başlıklı ilanı gören vatandaşlar gözlerine inanamıyor. Bakanın bir daha baktığı hem şaşırtan hem de gülümseten ilana mevzu olan Aydın’daki güreşçi deve yediemin olarak tutulduğu damda yeni sahibini bekliyor.

Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, sahibinin borçları yüzünden haczedilen 13 yaşındaki pehlivan deve yediemin olarak Güzelhisar Otoparkı’na alındı. Yediemin otoparkında, devenin bakımı için uygun alan bulunmayınca gerekli müsaadeler alınarak deve Işıklı Mahallesi’ndeki bir dama götürüldü. Burada gündelik bakımları yapılan ve bakıcısının gözü üzere baktığı deve için internette icradan satılık ilanı yayımlandı. Muhammen bedeli 200 bin TL olarak bildirilen pehlivan deve için 2 Şubat 2022 günü Efeler Belediyesi’nin Ramazan Paşa Mahallesi Barbaros Caddesi No: 16 adresinde bulunan mezat salonunda skent aydın haberlerit 10.30’da açık arttırma yordamı ile satış gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.. Deveye alıcının çıkmaması durumunda 2 Mart 2022 günü rehberaydin.comle tekrarlanacak.

aydın haberleri / aydın kent haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.