Eskişehir’de Parklarda Spora Büyük İlgi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin yıllardır uyguladığı parklarda sabah ve akşam sporu aktiflikleri bu yıl da vatandaşlardan büyük ilgi gördü …

08.06.2022
Eskişehir’de Parklarda Spora Büyük İlgi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin yıllardır uyguladığı parklarda sabah ve akşam sporu aktiflikleri bu yıl da vatandaşlardan büyük ilgi gördü. 11 parkta nizamlı olarak yapılan idmanlara iştirak her geçen gün artarken, Eskişehirliler açık havada spor yapmanın tadını çıkarıyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin yıllardır uyguladığı parklarda sabah ve akşam sporu aktiflikleri bu yıl da vatandaşlardan büyük ilgi gördü. 11 parkta sistemli olarak yapılan antrenmanlara iştirak her geçen gün artarken, Eskişehirliler açık havada spor yapmanın tadını çıkarıyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin her yaştan bireyin spor yapabilmesi emeliyle yıllardır sürdürdüğü ve bir gelenek haline gelen parklarda spor aktiflikleri, bu yıl da devam ediyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın Eskişehirlilere açık havada spor yapmanın keyfini yaşattığı etkinlikler, hafta içi 4 gün boyunca sistemli olarak sabah ve akşam skent aydın haberleritlerinde düzenleniyor.

UZMAN ANTRENÖRLER

Sabah 09.00-10.00 ile akşam 17.00-18.00 skent aydın haberleritleri ortasında yapılan etkinliklerde, idman programlarına katılan vatandaşlar açık havada spor yapıyor. Uzman antrenörler tarafından yaptırılan spor aktiviteleri Osmangazi Alanı, Kentpark, Uluönder Parkı, Aydın Arat Parkı ve Büyük Park başta olmak üzere 11 başka parkta düzenlenirken, spor aktiflikleri tüm yaz boyunca devam edecek.

“AÇIK HAVADA, YEMYEŞİL PARKLARIMIZDA ÖZGÜRCE SPOR YAPIYOR OLMAK FARKLI BİR OLAĞANÜSTÜ VARLIK”

Açık havada parklarda spor yapma imkanı verilmesi nedeniyle Lider Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür eden vatandaşlar, “Sabah ve akşam skent aydın haberleritlerinde yapılan spor aktivitelerini kaçırmadan takip ediyoruz. Sistemli ve skent aydın haberleritli olarak spor yapmanın çok büyük yararı var. Üstelik açık havada, yemyeşil parklarımızda özgürce spor yapıyor olmak başka bir şahane varlık. Bayanlar olarak parklarda bu türlü hoş etkinliklerde olmaktan ötürü çok memnunuz. Yapılan bu gerçek uygulamayı etkinliklere katılarak destekliyoruz. Spora bu türlü paha verilmesi hepimizi çok ancak çok mutlu ediyor. Bizlere bu imkanı sağlayan Liderimiz, Hocamız Yılmaz Büyükerşen’e çok teşekkür ederiz” dedi.

SPOR ETKİNLİNLERİ YAPILAN PARKLAR VE Skent aydın haberleriTLERİ:

Pazartesi – Çarşamba (Tepebaşı)

Büyük Anıtpark (Şarhöyük) 09: 00-10: 00, Kum Saha Park (Yenibağlar) 09: 00-10: 00, Uluönder Göletli Park 09: 00-10: 00, Abdülcemil Kırımoğlu Parkı( Batıkent) 17: 00-18: 00, Beşevler Parkı( Ertuğrulgazi) 17: 00-18: 00.

Salı – Perşembe (Odunpazarı)

Kardelen Spor Parkı (Vişnelik) 09: 00-10: 00, Sıhhat Çalışanlarına Hürmet Parkı( Ihlamurkent) 17: 00-18: 00, Seramik Park( Yenikent) 17: 00-18: 00, Osmangazi Spor Alanı 08: 30- 09: 30, Aydın Arat Parkı (Kurtuluş) 09: 00-10: 00,  Kentpark (Şeker) 09: 00-10: 00

ANKA / Mahallî

Spor,Park,Parkı,Eskişehir ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.