Eski sevgilisinin sokak ortasında öldürdüğü 19 yaşındaki Asiye’nin son sözleri ortaya çıktı: Git buradan

Esenler’de 19 yaşındaki genç kız, eski sevgilisi Ümit Karakoyun tarafından sokak ortasında vuruldu. Saplantılı eski sevgilinin uyuşturucu …

05.05.2022
Eski sevgilisinin sokak ortasında öldürdüğü 19 yaşındaki Asiye’nin son sözleri ortaya çıktı: Git buradan

Esenler’de 19 yaşındaki genç kız, eski sevgilisi Ümit Karakoyun tarafından sokak ortasında vuruldu. Saplantılı eski sevgilinin uyuşturucu ticareti, taammüden yaralama, tehdit, yağma ile motosiklet ve hayvan hırsızlığı üzere 5 farklı hatadan 16 sabıka kaydı olduğu öğrenildi. Öte yandan genç kızın “Git buradan” diye bağırdığı öğrenildi.

Dün Esenler Oruç Mahallesi’nde Ümit Karakoyun, eski sevgilisi olan 19 yaşındaki Asiye Atalay başından vurarak öldürdü. Saplantılı saldırgan kaçarken, sıhhat grupları tarafından birinci müdahalesi olay yerinde yapılan genç kızın hayatını kaybettiği belirlendi. Atalay’ın vurulma anı ise saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

HATA EVRAKI KABARIK

Öte yandan, zanlı Ümit Karakoyun uyuşturucu ticareti, taammüden yaralama, tehdit, yağma ile motosiklet ve hayvan hırsızlığı üzere 5 farklı cürümden 16 sabıka kaydı olduğu öğrenildi.

“ESKİ SEVGİLİSİ TARAFINDAN YAPILMIŞ”

Komşusu olduğunu söyleyen Müslüm Deniz, “Alt komşum olur kendisi gencecik bir kızdı. Eski sevgilisi tarafından yapılmış. Evvel ayağından sonra başından nişan almış vurmuş. Bu türlü ölümlerin olmasını istemiyoruz artık” dedi.

“GİT BURADAN”

Olay anını anlatan Sibel Hasten ise “Bağırış çağırış olmadı. Çocuk evvel silahı doğrultu ona. Silah ateş etmedi. Ondan sonra kız yere düştü. Yere fikir çocuk tekrar yöneldi ona kız ‘Git buradan’ diye bağırdı çocuğa. Çocuk da geri gelip ateş edip kaçtı. Olay bu türlü oldu” diye konuştu.

“BELKİ ÖTEKİ HAYATTA”

Öte yandan, toplumsal medya paylaşımları ortaya çıkan Asiye Atalay’ın “Belki öteki hayatta” paylaşımı ise dikkat çekti.

aydın haberleri / 3. Sayfa

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.