Eski eş dehşet saçtı… Boşandığı karısına saldırıp sırtından ve elinden bıçakladı

Eski eş dehşet saçtı. Eski eş dehşet saçtı… Boşandığı karısına saldırıp sırtından ve elinden bıçakladı Eski eşi tarafından bıçaklanan Çelik …

12.06.2022
Eski eş dehşet saçtı… Boşandığı karısına saldırıp sırtından ve elinden bıçakladı

Eski eş dehşet saçtı.

Eski eş dehşet saçtı… Boşandığı karısına saldırıp sırtından ve elinden bıçakladı

Eski eşi tarafından bıçaklanan Çelik konuştu: “Şans yapıtı kurtuldum”

Eski eş ise tutuklanarak cezaevine gönderildi

AYDIN – Aydın’ın Didim ilçesinde 10 yıl evvel boşandığı Bekir Taş tarafından çalıştığı işyerinde bıçaklanan Meryem Çelik‘in bıçaklandığı arbede anlar kameralarca kaydedildi. Tedavisi süren Çelik; “Şans yapıtı yaşıyorum, hayatımız o kadar ucuz değil, bayanlarımız ölmesin” kelamlarıyla yaşadıklarını anlattı. Eski koca ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Aydın’ın Didim ilçesinde geçtiğimiz 10 Haziran Cuma günü Altınkum Mahallesi Yalı Caddesi’nde meydana gelen olayda Bekir Taş 10 yıl evvel boşandığı eşi Meryem Çelik‘in çalıştığı işletmeye geldi. Bekir Taş ile Meryem Çelik ortasında tartışma çıktı. Restorandan çıkan ikilinin ortasındaki tartışma dışarıda da devam etti. Taş, yanındaki bıçakla Çelik’e saldırıp sırtından ve elinden bıçakladı. Fiziki müdahaleye gören restoran çalışanları ve müşteriler duruma müdahale etti. Taş’ın eski eşini bıçaklandığı arbede anı ise iş yerinin güvenlik kameralarınca kaydedildi.

“Alkollü koca tutuklandı”

Olaydan sonra yaralı bayan ambulansla Didim Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alınırken, eski eş göz altına alındı. Alkollü olduğu belirlenen Bekir Taş, sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“Şans yapıtı yaşıyorum”

Hastanedeki tedavisi süren Meryem Çelik, 10 yıl evvel boşanmış olmalarına karşın eski eşinin daima kendisini öldürmekle tehdit ettiğini belirterek, “Dün de bıçağı konuttan alarak planlı bir biçimde geldi. Gelir gelmez de çabucak üzerime saldırdı. Cezasının almasını istiyorum. Beni daima tehdit ediyordu. Benimle barışmak istiyor lakin asla o denli bir şey olmayacak. Nitekim vefattan döndüm. Bıçak dik olarak girseydi şu anda yaşamıyordum. Yan girdiği için baht eser kurtuldum. Cezaların caydırıcı olmasını istiyorum. Bizim hayatımız o kadar ucuz değil bayanlarımız ölmesin” diye konuştu.

Çelik, kendisini hastanede ziyarete gelen Kibele Didim Bayan Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyelerine de teşekkür etti.

aydın haberleri / aydın didim bölge haberleri – 3. Sayfa

Çelik,Bıçakla,Taş,Eski Eş ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.