Elektrikçiler Odası Başkan Adayı Muzaffer İz oda üyeleri ile buluştu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 2022 yılı Oda Başkanlığı seçimlerinde aday olan Nazilli Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi Tesisatçılar, Radyo …

09.01.2022
Elektrikçiler Odası Başkan Adayı Muzaffer İz oda üyeleri ile buluştu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 2022 yılı Oda Başkanlığı seçimlerinde aday olan Nazilli Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi Tesisatçılar, Radyo Tamircileri Odası Lider adayı Muzaffer İz ve grubu oda üyeleri ile kahvaltıda buluştu.

NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Nazilli ilçesinde 2022 yılı Oda Başkanlığı seçimlerinde aday olan Nazilli Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi Tesisatçılar, Radyo Tamircileri Odası Lider adayı Muzaffer İz ve grubu oda üyeleri ile kahvaltıda buluştu.

Aktiflik için Nazilli Belediyesi iştiraklerinden olan Hangar Kafe ve Restoranını tercih eden Nazilli Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi Tesisatçılar, Radyo Tamircileri Odası Lider adayı Muzaffer İz’ ve takımının verdiği kahvaltıda, oda üyeleri ile birlikte Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Lideri Ümit Özmen ve Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Lideri Dursun Öztunç yalnız bırakmadı. Dört adayın seçimlere gireceği ve yaklaşık 450 üyenin oy kullanacağı kahvaltıya 250’den fazla üyenin gelmesi dikkatlerden kaçmadı. Ağır iştirak nedeniyle üyelerine teşekkür eden ve memnunluğunu lisana getiren Nazilli’nin tanınmış esnaflarından Muzaffer İz, idare heyetine aday üyeleri ile oda üyelerine daha güzel hizmet edeceği kelamını vererek tüm üyelerden takviye istedi. İz, “Odamıza daha güzel bir hizmet verebilmek, üyelerimizin keder ve ezalarına deva olabilmek için ben ve idare konseyi üyelerim aday olduk. Üyelerimizden mavi listeye takviye vererek bizlere vazife vermelerini bekliyoruz” dedi.

“Sadece odamıza değil Nazilli’ye hizmet için adayız”

Nazilli’de 16 Ocak Pazar günü Ahmet Şensan Kültür Merkezinde düzenlenecek olan kongrenin Nazilli için de güzel olmasını dileyen aday Muzaffer İz: “Bildiğiniz üzere 16 Ocak Pazar günü odamızın olağan genel konseyi var. Allah nasip ederse biz bu yolda yalnızca odamıza değil Nazilli’ye hizmet için adayız. Odamıza daha uygun bir hizmet verebilmek, üyelerimizin sıkıntı ve düşüncelerine deva olabilmek için ben ve idare konseyi üyelerim aday olduk. Sizler uygun görür desteklerseniz oyunuz mavi olacaktır. Hepinizden desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

“14 odamızda 40’tan fazla aday var”

İlçedeki oda seçimlerinin demokratik bir ortamda geçmesini dileyen ve 14 odada 40’tan fazla aday almasının demokrasinin en hoş örneklerinden biri olduğunu söz ederek seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileyen Nazilli ESKKK Lideri Dursun Öztunç: “2022 yılı odalardaki seçimlerle geçecek. Nazilli’de de 14 odamız var ve 40’tan fazla da lider adayı. Bu devir odaların çok sayıda lider adayı var. Bütün odalardaki seçimlerin liderlere güzel olmasını diliyorum. Bizler her vakit olduğu üzere esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. ‘Oda liderimiz değişirse kooperatif bize nasıl bakar’ diye konuşmalar geliyor, bu türlü bir şey yok. Muhakkak kimsenin bu türlü bir kuşkusu olmasın. Muzaffer İz kardeşimize ve takımına seçimlerin şimdiden iyi olmasını diliyorum. İnşallah hayırlara vesile olur” dedi.

120 kişilik tesiste verilen kahvaltıya 250’den fazla oda üyesi katıldı

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Lider Adayı İz, kahvaltıya katılan herkese teşekkür etti. Ağır iştirak ve dayanak Muzaffer İz ve takımını keyifli ederken, seçimlerin renginin ise neredeyse belirli olduğu izlemini bıraktığı oda üyeleri ortasında en çok konuşulan mevzu oldu. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.