EKODOSD’ta Sürücü, güven tazeledi

Birçok ören yeri ve doğal şahane varlıkleri ile adeta açık hava müzesi olan Aydın’ın, tarihi ve tabiatının korunması ismine kıymetli farkındalık …

30.01.2022
EKODOSD’ta Sürücü, güven tazeledi

Birçok ören yeri ve doğal şahane varlıkleri ile adeta açık hava müzesi olan Aydın’ın, tarihi ve tabiatının korunması ismine kıymetli farkındalık çalışmaları yürüten EKODOSD,da genel şura heyecanı yaşandı.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Birçok ören yeri ve doğal olağanüstü varlıkleri ile adeta açık hava müzesi olan Aydın’ın, tarihi ve tabiatının korunması ismine kıymetli farkındalık çalışmaları yürüten EKODOSD,da genel heyet heyecanı yaşandı. Tek liste ile gidilen seçimlerde ise mevcut lider Bahattin Şoför tekrar lider seçilerek inanç tazeledi.

Aydın’ın Kuşadası ilçesi merkezli fkent aydın haberleriliyet gösteren ve birçok farkındalık çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Ekosistemi Muhafaza ve Tabiat Sevenler Derneği’nde genel konsey heyecanı yaşandı. Derneğin bahçesinde gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Şura toplantısında yeni idare ve başkanlık seçimleri de yapıldı. Tek adaylı olarak gidilen seçimde mevcut lider Bahattin Şoför, yine lider seçilerek itimat tazeledi.

Toplantının idare başkanlığını Rüştü Kirman, lider vekilliğini Mustafa Kurt ve katip üyeliğini Yağmur Yavaş’ın yaptığı genel konseyde gündem hususlarının görüşülmesinin akabinde 2019-2021 devri misyon alan idare ve kontrol şurası üyelerine ve çalışmalara katkı veren üyelere teşekkür dokümanları takdim edildi.

EKODOSD’un yeni idare heyeti ise Bahattin Şoför, Yeşim Cinbaş, Selçuk İnanç, Abdullah Kavak, Yavuz Pullukçu, Aslı Nüshet Keçelioğlu, Bilgesu Şamiloğlu, Ebru Bozkurt, Kardelen Çılgın, Burçak Çıkıkçı, Sebahat Serap Çubukçu, Nawal Algeedi isimlerinden oluştu. Kontrol Heyeti üyeliklerine de Rüştü Kirman, Taner Bütün, Gülru Bektaş seçildi. – AYDIN

aydın haberleri – Lokal

Bahattin Şoför, Kuşadası, Aydın, Lokal, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.