Dısney+’ın İlk Türk İçeriği ‘Kaçış’tan İlk Teaser!

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu …

07.05.2022
Dısney+’ın İlk Türk İçeriği ‘Kaçış’tan İlk Teaser!

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+ için geri sayım devam ediyor. Disney+’ın birinci Türk içeriği olarak geçtiğimiz günlerde açıklanan ve setten paylaşılan kareleriyle merak uyandıran ‘Kaçış’ dizisinden birinci teaser yayınlandı.

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Sinema’nın üstlendiği, kıssasını Engin Akyürek’in kaleme aldığı, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı ve direktör koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Disney+’ın birinci Türk dizisi ‘Kaçış’tan birinci teaser seyirciyle buluştu. Dizinin etkileyici atmosferine dair ipuçlarının verildiği birinci teaser’da Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramı, dizinin başrolünde yer alan Engin Akyürek’in canlandırdığı ‘Mehmet’in gözünden seyirciye aktarılıyor. Çarpıcı anlara sahne olan teaser, diziye dair heyecanı giderek yükseltiyor.

Dram, macera ve aksiyonu bir ortaya getirecek dizide Akyürek’e İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen üzere birçok başarılı isim eşlik ediyor.

‘Kaçış’; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir küme gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide hudut ötesine gizlice geçen kümenin bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış kıssaları heyecan dolu bir lisanla anlatılıyor. Araştırma grubunun kurtulmak için vereceği güçlü çabayı anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında yalnızca Disney+’ta yayınlanacak.

Snob Magazin / Magazin

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.