Discord giriş yapamıyorum hatası! Discord bağlantı sorunu nasıl çözülür?

Discord giriş yapamıyorum hatası! gündem oldu.Topluluk kurma için tasarlanmış anlık iletileşme ve dijital dağıtım platformu Discord’a girmeye …

16.02.2022
Discord giriş yapamıyorum hatası! Discord bağlantı sorunu nasıl çözülür?

Discord giriş yapamıyorum hatası! gündem oldu.Topluluk kurma için tasarlanmış anlık iletileşme ve dijital dağıtım platformu Discord’a girmeye çalışan kullanıcılar bildiriler yüklenemedi yanlışı ve bağlanıyor yanlışı ile karşılaştı. Pekala, Discord giriş yapamıyorum hatası! Discord irtibat sorunu nasıl çözülür? Discorda giremiyorum, discord açılmama sorunu nasıl çözülür? İşte ayrıntılar haberimizde…

Discord temas sorunu yaşanıyor ve Discord bağlanıyor kusuru ile karşılaşan kullanıcılar Discord çöktü mü? Dc çöktü mü? Discord bildiriler yüklenemedi kusuru nedir? Discord bağlanıyor yanlışı nedir sorularını merak ediyor. Discord giriş yapamıyorum hatası! Discord temas sorunu nasıl çözülür? İşte ayrıntılar haberimizde…

DİSCORD İRTİBAT SORUNU!

Discord mevzu ile ilgili kullanıcılar “Merhaba, sorun için üzgünüm! Grubumuz şu anda sorunun farkında ve mevzuyu araştırıyor.” yanıtını verdi.

Downdetector datalarına nazaran, Discord hakkında son 24 skent aydın haberlerit içinde rapor edilen kesintilere nazaran platformda son 2 skent aydın haberlerittir kesintiler yaşandığı görülüyor.

DİSCORD’TAN AÇIKLAMA

Discord’un Twitter’dan yaptığı açıklama şu halde:

“Mesaj gönderme, oturum açma ve görüntülere erişme konusunda birtakım meselelerle ilgili raporları araştırıyoruz ve bu sorunu en kısa müddette çözmek için çalışıyoruz.”

API NEDİR?

Uygulama programlama arayüzü, bir yazılımın diğer bir yazılımda tanımlanmış fonksiyonlarını kullanabilmesi için oluşturulmuş bir tarif bütünüdür. API; web uygulaması, işletim sistemi, veritabanı, donanımlar veya yazılım kütüphanesi için kullanılabilir.

DİSCORD NEDİR?

Discord, topluluk kurma için tasarlanmış bir anlık iletileşme ve dijital dağıtım platformudur. Aralık 2020 tarihi prestijiyle 300 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve aylık 140 milyon faal kullanıcısı vardır. Discord Windows, macOS, Linux, iOS, Android ve Web tarayıcısı üzerinde çalışabilmektedir.

Oluşturulan Discord sunucularında yeni ses, metin yahut stage kanalları açılabilmektedir. Bu sayede çok fazla üyesi olan sunucularda beşerler farklı kanallarda konuşup tek bir kanala nazaran daha az yoğunluk sağlayabilmektedirler.

Discord’un en çok bilinen stabil versiyonunun dışında “Public Test Build”, “Canary” ve “Development Version” olmak üzere üç adet “gizli” sürümü de mevcuttur. Stabil versiyonunun ve Public Test Build versiyonunun ikonları birbirinin birebiri olmasına karşın Canary sürümünün ikonu sarı taban üzerine Discord logosu ve Development Version’un ikonu ise siyah yer üzerine plan kağıdı desenleri ile Discord logosu formundadır. Canary ve Public Test Build versiyonlarında stabil versiyondan daha ileride bir versiyon numarasında sahip oluyorsunuz. Development Version’da ise daha da ileride bir versiyon ve sunucu davetleri üzere bir imaja sahip “Build ID” linklerini kullanabiliyorsunuz. Bu linkler doğrultusunda uygulama içinde değişik sürümleri deneyebilir, daha farklı özellikleri test edebilirsiniz.

Haberler.com – Gündem

Discord, Gündem, Teknoloji, Haberler

Discord,Versiyon,Sorunu ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.