Dilara Aksüyek ile Hakan Sabancı’nın aşk dedikodusu Aygün Aydın’ı kızdırdı

Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Aygün Aydın, oyuncu Dilara Aksüyek ile Hakan Sabancı’nın birlikte olduğu savlarıyla sıkıntıdan …

30.12.2021
Dilara Aksüyek ile Hakan Sabancı’nın aşk dedikodusu Aygün Aydın’ı kızdırdı

Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Aygün Aydın, oyuncu Dilara Aksüyek ile Hakan Sabancı’nın birlikte olduğu savlarıyla sıkıntıdan çıktı. İşte haberin ayrıntıları…

AYDIN (Snob Magazin) –

2021’in son günlerine bir aşk haberi damga vurdu. Genç aşkı Onur Bay’dan ayrılan oyuncu Dilara Aksüyek’in Hakan Sabancı ile birlikte olduğu sav ediliyor.

Tezlerin akabinde toplumsal medyada ‘Hakan Sabancı’nın gözdesi Dilara Aksüyek’ yorumları yapılınca Sabancı’yı ifşa etmesiyle gündeme gelen Aygün Aydın‘dan bomba yorum gecikmedi.

Bir müddet evvel “Para bulamazsam escortluk yapmak zorunda kalacağım” diyen Aygün Aydın kendini tutamadı. Bu aşk haberi Aydın‘ı kızdırdı.

Aygün Aydın evvel “Hakan’ın sübyancılarla işi olmaz” diyerek yaşı kendisindminimal seviyedeki oln Onur Bay ile bir müddet aşk yaşayan Dilara Aksüyek’i amaç aldı. Aydın daha sonra kendini tutamayıp oyuncunun estetikli olduğunu bunu da Aygün Aydın’a benzemek için yaptığını söyledi.

Snob Magazin – Magazin Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.