Didim’de iş yerinde çıkan yangında facianın eşiğinden dönüldü

Didim’de iş yerinde çıkan yangında facianın eşiğinden dönüldü Tüpler patlamadan dükkanda çıkartıldı Aydın’ın Didim ilçesinde ikinci el eşya ve …

12.12.2021
Didim’de iş yerinde çıkan yangında facianın eşiğinden dönüldü

Didim’de iş yerinde çıkan yangında facianın eşiğinden dönüldü Tüpler patlamadan dükkanda çıkartıldı Aydın’ın Didim ilçesinde ikinci el eşya ve spot dükkanında yangın çıktı.

EFELER, AYDIN (rehberaydin.com) – Didim’de iş yerinde çıkan yangında facianın eşiğinden dönüldü

Tüpler patlamadan dükkanda çıkartıldı

AYDIN – Aydın‘ın Didim ilçesinde ikinci el eşya ve spot dükkanında yangın çıktı. Yangında iş yerinde büyük maddi hasar meydana gelirken, işyerinde bulunan mutfak tüplerinin patlamadan çıkartılması büyük bir faciayı önledi.

Edinilen bilgiye nazaran, Efeler Mahallesi Selvi Caddesi üzerinde akşam skent aydın haberleritlerinde bilinmeyen bir nedenden ötürü yangın çıktı. Cadde üzerinde bulunan ve içerisinde ikinci el ve spot eserlerinin bulunduğu işyerinden duman çıktığını gören işyerinin üstündeki mesken sahipleri durumu çabucak İtfaiyeye bildirdi. Süratle büyüyen yangın bir anda tüm dükkanı sardı. İşyerinin üstündeki mesken sahipleri ise binayı boşaltırken, Aydın Büyükşehir Belediyesi Didim İtfaiye Amirliğine bağlı 3 itfaiye aracı yangına müdahale etti. İşyerinde bulunan 3 adet mutfak tüpü ise patlamadan olay yerinden dışarıya çıkartılırken yangında müdahale için işyerinin camları kırıldı. Polis ve AYDEM takımları de bölgede güvenlik önlemi alırken yangın yaklaşık 45 dakikalık müdahalenin akabinde denetim altına alındı. İşyerinde maddi hasar meydana gelirken işyeri kullanılamaz hale geldi.

Yangınla ilgili soruşturma devam ediyor.

aydın haberleri / Hüseyin Çalışkan – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.