Didim’de doktora saldırı anı kamerada

Aydın’ın Didim ilçesinde Devlet Hastanesi’nde vazifeli Acil Servis Tabibi Dr. Doğancan Kılıç, polis tarafından rapor için acile getirilen şahsın …

19.12.2021
Didim’de doktora saldırı anı kamerada

Aydın’ın Didim ilçesinde Devlet Hastanesi’nde vazifeli Acil Servis Tabibi Dr. Doğancan Kılıç, polis tarafından rapor için acile getirilen şahsın saldırısına uğradı.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Didim ilçesinde Devlet Hastanesi’nde misyonlu Acil Servis Doktoru Dr. Doğancan Kılıç, polis tarafından rapor için acile getirilen şahsın saldırısına uğradı. Akın anı ise anbean güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, 18 Aralık Cumartesi gecesi Didim Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, Didim’de alkollü olarak araç kullanırken yakalanan ve takımlara dirençte bulunan şahıs, emniyet güçlerince rapor için Didim Devlet Hastanesi’ne getirildi. Alkollü T.D., yanına yaklaşan Acil Servis Tabibi Dr. Doğancan Kılıç’a baş attı. Akın anı güvenlik kameralarına anbean yansırken, ani baş darbesi ile yaralanan Kılıç’ın kaşı açıldı. Taarruza uğrayan hekimin kaşına 5 dikiş atılırken, savcılığa sevk edilen saldırgan T.D. emniyetteki süreçleri sonrası sevk edildiği mahkemece sözü alındıktan sonra özgür bırakıldı.

Aktarılan Habere Nazaran Meydana Gelen Durumın akabinde açıklama yapan Aydın Vilayet Sıhhat Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, “Adli ve idari olarak gerekli soruşturmalar başlamıştır. Sürecin takibi şahsen müdürlüğümüzce yapılacaktır. Doktorumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılan menfur saldırıyı kınıyoruz” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.