Didim’de bir milyonluk kuyumcu soygunu

Aydın’ın Didim ilçesindeki kuyumcuya girip, 1 milyon TL’nin üzerinde altın çalan biri bayan üç hırsız, çamurlu ayak izlerinden yola çıkılarak …

28.12.2021
Didim’de bir milyonluk kuyumcu soygunu

Aydın’ın Didim ilçesindeki kuyumcuya girip, 1 milyon TL’nin üzerinde altın çalan biri bayan üç hırsız, çamurlu ayak izlerinden yola çıkılarak, polisin yaptığı çalışma ile yakalandı.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Didim ilçesindeki kuyumcuya girip, 1 milyon TL’nin üzerinde altın çalan biri bayan üç hırsız, çamurlu ayak izlerinden yola çıkılarak, polisin yaptığı çalışma ile yakalandı.

Olay, Altınkum Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde fkent aydın haberleriliyet gösteren bir kuyumcu dükkanında 25 Aralık gecesi meydana geldi. Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, biri bayan üç hırsız gece geç skent aydın haberleritlerde kuyumcu dükkanına girdi. Hırsızlar birinci iş olarak işyerinin alarm kablosunu keserek, akabinde yanında getirdikleri çantaya işyerinde bulunan altın ve ziynet eşyalarını doldurdu. Güvenlik kameralarını da unutmayan profesyonel hırsızlar, bilgisayarın hard diskini de çalarak işyerinden ayrıldı. Olayın sonraki günü işyerine gelen işyeri sahibi olayı fark ederek, durumu polise bildirdi.

“Çamurlu ayak izleri hırsızları yakalattı”

“Önce araçla keşif yapmışlar”

“Çalınan altınlar bulunamadı”

Soyulan işyerinin ise güvenlik kameralarına bakan şirketle, işyeri sahibi ortasındaki mukavelenin yeni sona erdiği ve işyeri sahibine haber verilemediği de öğrenilirken, işyerinden 1 milyon TL’nin üzerinde altın çalındığı öğrenildi. Yakalanan üç şüphelinin ise suçlamaları kabul etmediği öğrenilirken, çalınan altınların ise akıbeti öğrenilemedi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.