DEVA Partisi Pütürge ilçe binasına silahlı saldırı

DEVA Partisi başkanı Ali Babacan, partisinin Pütürge ilçe binasına silahlı hücumda bulunulduğunu tabir ederek, “Değerli vilayet ve ilçe …

16.04.2022
DEVA Partisi Pütürge ilçe binasına silahlı saldırı

DEVA Partisi başkanı Ali Babacan, partisinin Pütürge ilçe binasına silahlı hücumda bulunulduğunu tabir ederek, “Değerli vilayet ve ilçe liderlerimize ve tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Partimize ve demokrasimize yapılan bu taarruzun takipçisi olacağız.” dedi.

Malatya’nın Pütürge ilçesindeki DEVA Partisi’nin ilçe binasına silahlı akında bulunuldu.

DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan, toplumsal internet hesabından yaptığı paylaşımda, “Kimliği meçhul şahıslarca Pütürge ilçe binamıza silahlı taarruzda bulunulmuştur. Bedelli vilayet ve ilçe liderlerimize ve tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Partimize ve demokrasimize yapılan bu akının takipçisi olacağız.” dedi.

“BİZİ YOLUMUZDAN DÖNDÜRMEYECEK”

Öte yandan Deva Partisi Malatya Vilayet Başkanlığı ise atağa uğrayan olay yeriyle ilgili fotoğraflar paylaşarak, “Pütürge ilçe binamızda yapılan silahlı saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Hukuksal olarak sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız. Bu tıp yakışıksız ataklar bizi yolumuzdan döndürmeyecek. Milletimize DEVA olma yolunda biz daha da azimli kılacaktır.” sözlerine yer verdi.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.