Dedektif gibi iz süren anne, kızını taciz eden sapığın komşusu olduğunu öğrenince şok yaşadı

İzmir’de Sevilay B. 14 yaşındaki kızını toplumsal medyadan geçersiz hesapla taciz eden sapığı dedektif üzere iz sürerek buldu. Küçük kızın çıplak …

22.02.2022
Dedektif gibi iz süren anne, kızını taciz eden sapığın komşusu olduğunu öğrenince şok yaşadı

İzmir’de Sevilay B. 14 yaşındaki kızını toplumsal medyadan geçersiz hesapla taciz eden sapığı dedektif üzere iz sürerek buldu. Küçük kızın çıplak fotoğraflarını isteyen sapıkla, kızıymış üzere mesajlaşan anne 50 lira karşılığında istediğini yapacağını söyledi. Parayı markete bırakması istenen sapık, istenildiği üzere parayı markete bıraktı. Daha sonra markete gelen anne, kamera imajlarını izleyince tacizcinin; evli ve iki çocuk babası komşuları olduğunu gördü.

İzmir‘in Menderes ilçesinde yaşayan konut hanımı Sevilay B., kızı Z.’yi iki aydır toplumsal medya üzerinden taciz eden biri olduğunu öğrendi. Küçük kızdan çıplak fotoğraflarını çekip göndermesini isteyen sapık, bildirileri engellendikçe uydurma hesap açıp tacize devam etti.

“SENİ HER GÜN GÖRÜYORUM”

Sabah Gazetesinde yer alan habere nazaran; tacizci 14 yaşındaki kızdan çıplak fotoğraflar istedi. Tacizcinin “Seni her gün görüyorum” deyip, küçük kızın nerelere gittiğini de söylemesi üzerine anne Sevilay B. uygunca paniğe kapıldı.

ANNE DEDEKTİF ÜZERE İZ SÜRDÜ

Tacizcinin yakınlarda biri olduğunu kestirim eden anne dedektif üzere iz sürüp, plan yaptı. Kızıymış üzere tacizciyle yazışan Sevilay B. 50 lira karşılığında çıplak fotoğraflarını göndereceğini söyledi ve parayı yakınındaki markete bırakmasını istedi.

Ses kaydı da kameralar tarafından alınan ve huzursuz tutumlar sergileyen şüphelinin market sahibine, “Bir kız çocuğu bu parayı gelip alacak” dediği duyulurken, market sahibinin, “Senin çocuklar mı alacak?” biçiminde sorusuna, “Yok öteki. Benim çocuklar değil. Biraz sonra gelip alacak. Tamam.” diye cevap verdiği görüldü.

TACİZCİ, KARŞI KOMŞULARI ÇIKTI

Akabinde markete giderek manzaraları izleyen Sevilay B. büyük bir şok yaşadı. İmajlardaki tacizcinin, evli, bir kız ve bir erkek çocuğu babası karşı komşuları 32 yaşındaki mermer ustası Ali D. olduğunu gördü. Sevilay B. o an öfkeyle karşı komşusunun meskenine giderek durumu eşine anlattı. Ali D.’nin eşi de büyük bir şaşkınlık yaşadı.

HER YERDE ARANIYOR

Güvenlik kamera kayıtları ile mesajlaşmaların ekran imgelerini alan Sevilay B. durumu polise bildirdi. Polis takımları olaydan sonra kaçan Ali D.’yi her yerde arıyor.

ANNE-KIZ MUHAFAZA ALTINA ALINDI

Anne Sevilay B. ile kızı Z.B, olaydan sonra savcılık tarafından bir ay müddetle muhafaza altına alındı. Sevilay B., “Ne yaptıysak tacizciye pürüz olamadık. Engelledikçe yeni geçersiz hesaplar açıp kızımı taciz etmeyi sürdürdü. Ayrıyeten bu kuşkulu her gün kızımı gördüğünü söyledi. Bu beni daha çok huzursuz etti. Bu yüzden engellemek yerine bu kişiyi nasıl yakalayabilirim kederine düştüm. Bu türlü bir plan hazırladım. Kızımmış üzere bu sapık ile konuştum. Markete para bırakınca kimliği deşifre oldu. Kamera kayıtlarında sapığın manzarası ve ses kaydı da var. Instagram’da da ses kaydı var. Tüm bu kanıtları emniyete teslim ettim. Şu an bu kişi hala yakalanamadı. Kızımın başına bir şey gelmesinden korkuyorum. Kızımı sokağa bile çıkartamıyorum. Kızımı rahatsız eden sapığın evli iki çocuk babası karşı komşumuz çıkması beni çok şaşırttı. Bir an evvel yakalanmasını istiyorum” diye konuştu.

Taciz,Kızı,Kız,Market,Anne ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.