Davutlar ve Güzelçamlı esnafı Kuşadası Belediyesi’nin çalışmalarından memnun

Kuşadası Belediye Lider Yardımcısı Remzi Çengel, Belediye Meclis Üyeleri Funda Şenol ve Hasan Çelik Davutlar-Güzelçamlı Esnaf ve Sanatkarlar …

10.12.2021
Davutlar ve Güzelçamlı esnafı Kuşadası Belediyesi’nin çalışmalarından memnun

Kuşadası Belediye Lider Yardımcısı Remzi Çengel, Belediye Meclis Üyeleri Funda Şenol ve Hasan Çelik Davutlar-Güzelçamlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Kuşadası Belediye Lider Yardımcısı Remzi Çengel, Belediye Meclis Üyeleri Funda Şenol ve Hasan Çelik Davutlar- Güzelçamlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Oda Lideri Kamil Güler ile bir ortaya gelen Kuşadası Belediyesi yöneticileri, bölge esnafının yaşadığı problemleri dinledi.

Kuşadası Belediyesi yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve meslek odalarının yöneticileriyle bir ortaya gelerek kentte yaşama geçirilecek projelerle ilgili fikir alışverişi yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Kuşadası Belediye Lider Yardımcısı Remzi Çengel ile Belediye Meclis Üyeleri Funda Şenol ve Hasan Çelik, Davutlar-Güzelçamlı Esnaf Odası Lideri Kamil Güler ile buluştu. Davutlar ve Güzelçamlı bölgesinde yaşama geçirdikleri ve planlanan projelerle ilgili Oda Lideri Güler’e bilgi veren belediye yöneticileri esnafın yaşadığı meseleleri da dinledi.

Kuşadası Belediye Lider Yardımcısı Remzi Çengel ise “Öncelikle sizlere Belediye Liderimiz Sayın Ömer Günel’in selamlarını iletmek istiyoruz. Davutlar ve Güzelçamlı, Ömer Liderimizin da çok önemsediği bir bölge. Yapılan ve yapılmakta olan yatırımlar da bunun kıymetli ölçüde göstergesidir. 2019-2020 yıllarında Güzelçamlı Mahallesi’nde yaklaşık 200 bin metre kadarkare yol çalışması yürütüldü. Davutlar Mahallesi’nde ise Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz alt ve üst çalışmaları tamamlandığında 250 bin metre kadarkarelik bir alanı bütünüyle yenilemiş olacağız. Bugün Davutlar ve Güzelçamlı Mahallerimizdeki esnafın problemlerini dinlemek için sizleri ziyaret etmek istedik. Samimi ve sıcak karşılamanız için çok teşekkür ederiz” dedi.

Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Hasan Çelik de “Son periyotta ülke iktisadından kaynaklı hepimiz sıkıntı günler geçiriyoruz. Bu süreçten en çok esnafımızın etkilendiğinin farkındayız. Kuşadası Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımızın bu makus günleri en az ziyanla atlatması için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Davutlar-Güzelçamlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Lideri Kamil Güler, “Nazik ziyaretiniz bizleri çok memnun etti. Belediyemizin kent genelinde yürüttüğü çalışmalardan epey mutluyuz. Ülkemizin hali ortada. Büyük bir dar boğazdan geçiyoruz. Esnaf büyük bir çıkmazın içinde. Her şeyin fiyatı kat kat arttı. Fiyatlar arttıkça iş yapamıyoruz. Ne esnaf ne de vatandaş bu durumdan mutlu. Bir an evvel bir tahlil bulunmasını istesek de bir sonuç alamıyoruz” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – İktisat Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.