Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilerle masa tenisi oynadı, raket tutuşu sosyal medyada gündem oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan evvelki gün birlikte iftar açtığı Mimar Sinan Yurdu öğrencileriyle masa tenisi de oynadı. Cumhurbaşkanı …

23.04.2022
Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilerle masa tenisi oynadı, raket tutuşu sosyal medyada gündem oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan evvelki gün birlikte iftar açtığı Mimar Sinan Yurdu öğrencileriyle masa tenisi de oynadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın raket tutuşu toplumsal medyada gündeme oturdu. Mevzuyla ilgili çok sayıda yorum yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşla iftar buluşmalarını sürdürüyor. Erdoğan bu sefer de Maltepe’de Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu’nda öğrencilerle iftar yaptı.

GUİDETTİ İLE DE MAÇ YAPTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, iftar sonrasında öğrencilerle sohbet ettikten sonra masa tenisi oynadı. Vakıfbank ve Türkiye Bayan Ulusal Voleybol Grubu’nun hocası Giovanni Guidetti ile de maç yapan Erdoğan, daha sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

RAKET TUTUŞU GÜNDEM OLDU

Tenise epey alışık olduğu görülen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tenis raketini sap kısmından değil de yuvarlak olan tarafından tutması toplumsal medyada gündeme oturdu.

ÇOK SAYIDA YORUM GELDİ

Toplumsal medyada mevzuyla ilgili çok sayıda yorum yapıldı. Bir kullanıcı ise “B Bildiğim kadarıyla Cumhurbaşkanı sık sık tenis oynuyor. Bu türlü tutunca da daima kazanıyormuş” sözlerini kullandı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tenis oynadığı anlar:

Erdoğan,Tenis,Cumhurbaşkanı ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.