Cinsel ilişki için anlaştığı erkekleri, sevgilisiyle gasbetmiş! Uyanık genç kızın oyunu cezaevinde son buldu

İstanbul’da internet üzerinde tanışıp birlikte olmak için buluştuğu erkekleri, sevgilisi Recep K. ile tuzak kurarak gasbeden Hasret Ç …

19.06.2022
Cinsel ilişki için anlaştığı erkekleri, sevgilisiyle gasbetmiş! Uyanık genç kızın oyunu cezaevinde son buldu

İstanbul’da internet üzerinde tanışıp birlikte olmak için buluştuğu erkekleri, sevgilisi Recep K. ile tuzak kurarak gasbeden Hasret Ç. operasyonla gözaltına alındı. Şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderilirken, gasp teşebbüsleri ve yakalanma anları kameraya yansıdı.

Beyoğlu‘nda 29 Mart 2022 tarihinde polise başvuran Ş.K. (29) para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı bayan ve sevgilisi tarafından gasbedildiğini söyleyerek şikayetçi oldu.

SEVGİLİSİ DÖVDÜKTEN SONRA GASBETMİŞ

Mağdur Ş.K. poliste verdiği sözünde “Para karşılığı birlikte olmak için çağırdığım bayan içeri girdikten bir mühlet sonra kapı çaldı. Açtığımda hiç tanımadığım bir kişi ‘Sevgilimle ne yapıyorsunuz’ diyerek içeri girdi. Elinde bıçak vardı. Beni dövüp para ve cep telefonlarımı gasbederek kaçtılar” dedi.

BAŞKA BİR KURBAN DAHA ŞİKAYETÇİ OLDU

8 Mayıs 2022 tarihinde polise başvuran mağdur D.K. de (31) tıpkı sistemle 3 bin 500 lira nakit parası, kol skent aydın haberleriti ile cep telefonunun gasbedildiğini söyledi. Polis yaptığı incelemede şüphelilerin, D.K.’nın konutunda bulunan kameralar tarafından görüntülendiğini belirledi. Manzaralarda şüphelinin elinde bıçakla meskenin içinde dolaşarak mağdura tehditler savurduğu anlar yer alıyor.

GÖZALTINA ALINDILAR

Bu olaydan iki gün sonra bu kere Güngören’de ortaya çıkan şüpheliler mağdur M.D. (51)’yi darbederek 3 bin lira nakit parasını gasbedip, internet bankacılığını kullanarak 8 bin lira parayı zorla kendi hesaplarına aktardılar. Gasp Ofis Amirliği dedektifleri kimliklerini belirlendiği şüphelileri takibe aldı. Şüphelilerin Esenyurt’ta bir apart otele gittiklerinin belirlenmesi üzerine bölgede pusu kuruldu. Bir mühlet sonra şüphelilerden Hasret Ç.’nin yanındaki mağdur M.V. (56) ile dışarı çıktığı görüldü. Bu sırada Hasret Ç’nin sevgilisi Recep K.’nın elindeki bıçakla onların yanına giderek mağduru gasbetmeye çalıştığı görülünce operasyon için düğmeye basıldı. Polis gruplarının müdahalesi ile Recep K. ile sevgilisi Hasret Ç. gözaltına alındı. Operasyon güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

İLİŞKİYE GİRMEK İÇİN ANLAŞTIĞI İNSANLARI GASBETMİŞ

Gasp Ofis Amirliğine getirilen şüpheliler olaylarla ilgili sorgulandı. Şüphelilerden Hasret Ç.’nin internet üzerinden gönderdiği fotoğraflarla birlikte olmak için erkekler bulduğu daha sonra sevgilisiyle plan yaparak onları gasbettikleri anlaşıldı. Hasret Ç.’nin daha evvelden 16, Recep K.’nın ise 4 cürüm kaydı olduğu anlaşıldı. Poliste süreçleri tamamlanan şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar.

aydın haberleri / Ali Aksoyer – 3. Sayfa

Şüpheliler,Polis,Mağdur,Para,Özlem ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.