Cin çıkarma bahanesiyle kadınlara tecavüz edip bir de videolarını çeken sahte uzmandan akılalmaz savunma

Muğla’da kendisini bio güç uzmanı ve ömür koçu olarak tanıtan Bahadır Koyuncu, takviye için gelen bayanlara cin çıkarma mazeretiyle tecavüz etti …

21.02.2022
Cin çıkarma bahanesiyle kadınlara tecavüz edip bir de videolarını çeken sahte uzmandan akılalmaz savunma

Muğla’da kendisini bio güç uzmanı ve ömür koçu olarak tanıtan Bahadır Koyuncu, takviye için gelen bayanlara cin çıkarma mazeretiyle tecavüz etti. Münasebet anında fotoğraf ve görüntü kaydeden şahsın arşivinde yüzlerce bilgi bulundu. Bayanların çıplak vücutlarına farklı semboller çizdiği öğrenilen şahsın, “Hepsi fantezi içindi” dese de 84 yıla kadar mahpus cezası istendi.

Muğla‘nın Fethiye ilçesinde, kendisini Ömür koçu ve Bio güç uzmanı olarak tanıtarak, yardım almak için gelen bayanları cin çıkarma mazeretiyle taciz edip, cinsel münasebete zorlayan Bahadır Koyuncu, eşi Sevecen Koyuncu ve yardımcıları Abdullah Çil hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

84 YILA KADAR MAHPUSU İSTENİYOR

Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede tutuklu Bahadır Koyuncu’nun “nitelikli cinsel saldırı”, “Dini inanç ve hislerinin istismarı suretiyle dolandırıcılık” kabahatlerinden 15 yıldan 84 yıla kadar mahpus cezası verilmesi talep edildi. İsimli denetimle hür bulunan Koyuncu’nun eşi Tatlı Koyuncu ve yardımcıları Abdullah Çil’in de ise “Dini inanç ve hislerinin istismarı suretiyle dolandırıcılık” kabahatinden 12 yıldan 40 yıla kadar, mahpus cezasıyla cezalandırılması istendi. Hazal Y., Dilara İ., Hasret D. ve Yağmur A. ise mağdur olarak iddianamede yer aldı. Geçtiğimiz Eylül ayında yapılan operasyonda Bahadır Koyuncu tutuklanırken, eşi ve yardımcısı ise isimli denetimle hür kalmıştı.

“CİN ÇIKARMAMIZ LAZIM” DİYEREK PARALARINI ALDI

Sabah’ın haberine nazaran Tatlı Koyuncu’nun da eşiyle birlikte dahil olduği vurgulanan iddianameye nazaran, Muğla Seydikemer’de bulunan meskenlerine gelen bayanlara, “Sizde büyü var, cinleri çıkarmamız lazım” diyerek kelamda dini seanslar düzenlediler. Bahadır Koyuncu bu kelamda dini seanslar karşılığında mağdur bayanlardan para aldı.

BAYANLARI CİNSEL BAĞA ZORLADI

Belirlemelere nazaran Bahadır Koyuncu, mağdur Dilara İ.’den 300 lira fiyat alarak birden fazla cinsel bağa girdi. Hazal Y.’den para almadığı fakat cinsel taarruzda bulunduğu, Yağmur A.’dan ise 3 bin 600 lira para aldığı, Hasret D.’den ise 5 bin lira para aldığı saptandı. Konutta yapılan aramalarda, dini seanslarda kullanılan öküz boynuzu, kaplumbağa kabukları ele geçirildi.

İLGİ FOTOĞRAFLARINI SAKLADI

Hazırlanan iddianamenin ayrıntılarında ise kendisine ‘yaşam koçu’, ‘medyum’, ‘hoca’ olarak tanıtan Bahadır Koyuncu’nun mağdur bayanları nasıl tesir altına aldığı detaylı bir biçimde anlatıldı. İddianameye nazaran, cinsel birlikteliğe girmeye zorlanan mağdur bayanlar Koyuncu’nun talimatıyla yardımcısı Abdullah Çil tarafından Fethiye’den alınarak Bahadır Koyuncu’nun ikametine getirildi. Bahadır Koyuncu, kelamda ‘dini seans’ sırasında cinsel birliktelik yaşadıkları esnada çekmiş olduğu fotoğrafları hem kendi dijital arşivinde hem de Abdullah Çil’in telefonunda depoladı.

ÇIPLAK VÜCUTLATINA KALEMLE FİGÜRLER ÇİZMİŞ

Koyuncu’ya ilişkin bir hard diskte yapılan incelemelerde 727 adet erkek ve bayanlara ilişkin fotoğraf ve görüntü bulundu. Yalnızca bir klasörde 833 adet çeşitli bayanların cinsel içerikli fotoğraf ve görüntülerine rastlandı. Bu görüntüler ortasında mağdur bayanlarla çekilen imajlarda bulundu. Kimi görüntülerde Koyuncu’nun mağdur bayanları soyarak üzerlerine kalemle figürler çizip cinsel alakaya girdiği saptandı.

Bahadır Koyuncu’nun dijital gereçlerinden çıkan bilgilere nazaran; meskene gelen mağdur bayanların üzerlerini çıkartmalarını sağlayarak çıplak bedenleri üzerinde simge ve semboller yazdığı saptandı. Sonrasında ise cin çıkartma mazeretleri ile dini hislerini istismar etmek suretiyle cinsel hücumda bulundu.

VAZGEÇMEK İSTEYENLERİ TEHDİT ETTİ

Bu esnada ise bayanların müstehcen ve olumsuz fotoğraf ve görüntülerini çekerek arşivledi. Koyuncu tabirinde bayanların isteklerinin bulunduğunu beyan etti lakin, mağdur bayanların vazgeçmek istediklerinde ise başlarına makus şeyler geleceğini söyleyerek tehditlerde bulunduğu saptandı.

“VİDEOLAR FANTEZİ AMAÇLIYDI”

Bahadır Koyuncu tabirinde ise “Yaşam koçu danışmanlığı yapıyorum. Bu danışmanlık hizmeti içerisinde bio güç sertifikası ile psikologların tedavi edemediği şahısları temas etmeden uzaktan eğitiyorum. Cinsel ilgiye girdiğim savları temelsiz. Gelenlerin istekleri dahilinde fotoğraflarını çektim lakin görüntülerini çekmedim. Arşivimde bulunan görüntülerdeki cinsel ilgilere ilişkin bayanlar, para karşılığı birlikte olduğum bayanlardır. Görüntüler fantezi amaçlıydı” dedi.

Cin,Video,Kadınlar,Koyuncu,Dini,Fotoğraf,Para,Aldı,Yardım ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.