Ceyhun Kazancı: “Slaven Bilic ve Şenol Güneş ismi gündeme geldi”

Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Çıkarı, yeni teknik yönetici konusuna ait açıklama yaptı. BEŞİKTAŞ, İSTANBUL (rehberaydin.com …

14.12.2021
Ceyhun Kazancı: “Slaven Bilic ve Şenol Güneş ismi gündeme geldi”

Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Çıkarı, yeni teknik yönetici konusuna ait açıklama yaptı.

BEŞİKTAŞ, İSTANBUL (rehberaydin.com) – Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Yararı, yeni teknik yönetici konusuna ait açıklama yaptı. Yerli yabancı birçok ismin gündemde olduğunu belirten Yararı, bu isimlerden birisinin Slaven Bilic olduğunu söz ederken, hoca muhakkak olana kadar Başkan Karaveli’nin grubun başında olacağını söyledi.

Beşiktaş‘ta teknik yönetici konusunun tahlile kavuşması için gerçekleşen İdare Konseyi Toplantısı tamamlandı. Toplantının akabinde Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Çıkarı, basın mensuplarına teknik yönetici konusunda açıklamalarda bulundu. Uzun bir toplantı olduğunu söyleyerek kelamlarına başlayan Ceyhun Karı, “Bütün yöneticilerin görüşleri, liderimizin yorumları ve ardından birkaç isim daha gündeme geldi. Bunlarla ilgili ayrıntılı bir çalışma kararı aldık. Bu çalışma sürecinde de Lider hocayla devam kararı aldık. Dün de harikulade bir liderlik yaptı ve hoş bir galibiyet aldık. Yarın öbür gün isimlerle ilgili çalışmalarımız sonuçlanınca ayrıntılı bilgi vereceğiz” dedi.

Lider Karaveli’nin Fenerbahçe derbisinde alanda olup olmayacağı konusunda net bir şey söyleyemeyeceklerini de söyleyen Karı, “Bir iki güne daha net konuşuruz. Çalışmaların ne vakit biteceğine bağlı. Şu anda yüzde 50 diyebilirim” diye konuştu.

“ŞENOL HOCANIN İSMİ DE GÜNDEME GELDİ

Birçok ismin gündemde olduğunu ve bu isimler ortasında Şenol Güneş’in de olduğunu söyleyen Ceyhun Yararı, “Bütün hocalar değerlendirildi. Bütün çalışmalar için birkaç güne gereksinimimiz var. Yerli yabancı yeni isimler gündeme geldi. Basına çıkmayan isimler de var. Şu anda yerli ya da yabancı hoca olsun konusundan fazla isimle ilgili durumlar var. Toplantı esnasında da rastgele bir hocayla temasımız da olmadı” dedi.

Beşiktaş’ın içinden çıkan birçok hoca olduğunu lakin illa ki Beşiktaş’ın içinden çıkmış bir hocayla anlaşacakları üzere bir durumun olmadığını söyleyen Yararı, “Beşiktaş’ta hiç oynamamış bir isim de olabilir. Bu hafta içinde artık bu durumun ismini koymak istiyoruz. Lakin şu gün olur demek sağlıklı olmaz. Çalışmaları yaparken yanılgı yapmak istemiyoruz. Yanlışsız bir karar vermek istiyoruz. Bununla ilgili en süratli kararı vermek istiyoruz” açıklamasını yaptı.

“PİNHEİRO VE BİLİC GÜNDEMDE”

Son günlerde yazılan isimlerden Bruno Pinheiro’nun hala gündemde olduğunu söyleyen Ceyhun Çıkarı, “Bu ismi de kıymetlendiriyoruz. Artıları ve eksileriyle her ismi kıymetlendiriyoruz. Dolaylı formda bütün isimleri pahalandırmak ve bütün idare heyetinin isimlerini almak çok değerliydi. Ben de profesyonel olarak görüşlerimi aktardım. Bugün beklenti vardı ancak ivedi etmek istemiyoruz. Mükemmel bir başkanımız var ve topluluk tarafından bağra basıldı. Başkan hocaya tekrar teşekkür ediyoruz. Rastgele bir yanılgı yapmamak için ivedi etmiyoruz. Listede 7-8 adayımız var” dedi.

Gündeme gelen isimlerden Farke ile anlaşılamadığını da söyleyen Karı, son olarak ise listedeki isimlerden birinin Beşiktaş’ın eski hocası Slaven Bilic olduğunu tabir ederek kelamlarını tamamladı.

(Bozhan Memiş – Uygar Aydın/rehberaydin.com)

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.