Çaycuma BBP İlçe Başkanlığına Taner Özdil atandı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Lideri Mustafa Destici ile yapılan istişare sonucunda Çaycuma BBP İlçe Başkanlığına emekli emniyet teşkilat …

01.12.2021
Çaycuma BBP İlçe Başkanlığına Taner Özdil atandı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Lideri Mustafa Destici ile yapılan istişare sonucunda Çaycuma BBP İlçe Başkanlığına emekli emniyet teşkilat mensubu Taner Özdil atandı.

ZONGULDAK (rehberaydin.com) – Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Lideri Mustafa Destici ile yapılan istişare sonucunda Çaycuma BBP İlçe Başkanlığına emekli emniyet teşkilat mensubu Taner Özdil atandı.

Zonguldak BBP Vilayet Lideri Serdal Acar, Çaycuma BBP İlçe Lideri olarak Taner Özdil’e yetki dokümanını takdim etti. Taktim merasimine; Merkez İlçe Lideri Harun Karakuş, Teşkilatlardan Sorumlu Vilayet Lider Yardımcısı Turgut Günay, Vilayet Lider Yardımcısı Orhan Burhan Hamarat, Vilayet Lider Yardımcısı Şenol Aydın, Vilayet Bayan Kolları Lideri Nilgün Dizmen, Kozlu İlçe Lideri Ertan Sakin, Devrek İlçe Lideri Serkan Çorbacı, Kilimli İlçe Lideri Naci Kahraman, Merkez İlçe Lider Yardımcısı Yaşar Kaya iştirak sağladı.

Zonguldak BBP Vilayet Lideri Serdal Acar yaptığı konuşmada, “Çaycuma İlçe Lideri Taner Özdil ve idare şurası arkadaşlarımıza vazifelerinde üstün muafiyetler diliyoruz. Çaycuma ilçemize, partimize güzel uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

“Çaycuma ‘da herkesin gönlünü kazanacağız”

Çaycuma BBP İlçe Lideri Özdil ise “İl Liderim Serdal Acar başta olmak üzere Büyük Birlik Partisinin her kademesinde vazife yapan ve beni bu kutsal vazifeye layık gören herkese çok teşekkür ederim. Serdal liderim üzere kendisini siyasette ispat etmiş 7’den 70’e herkes tarafından sevilen sayılan birisiyle çalışmaktan büyük onur duyuyorum.il Liderimiz Serdal Acar Liderimizi yakından tanıyorum. Siyasette bir çok partiden teklif aldım lakin Serdal liderimin yeri bizde çok farklı bu türlü bir yolda böylesi hoş bir vilayet lideri ile yürümekten erdem duyarım. Çaycuma ilçemizde bize güvenen ve vazifesi kabul etmemde ki değerli ölçüde etken olan başta vilayet liderim Serdal Acar olmak üzere kimseyi mahcup etmeyeceğiz. Bu türlü donanımla herkes tarafından sevilen bir Vilayet Lideri ile çalışmak siyasi hayatımızda bizler için büyük deneyim ve heyecan verici olacaktır. Liderimle bu meşakkatli ve gururlu yolda uzun yollar yürümek dileklerimle” diye konuştu. – ZONGULDAK

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.