Boji’ye kurulan ‘dışkı kumpası’ kamerada

İstanbul’da toplu taşıma araçlarını kullanan Boji’nin tramvaya dışkıladığı tez edilmişti.İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sözcüsü Murat Ongun …

20.11.2021
Boji’ye kurulan ‘dışkı kumpası’ kamerada

İstanbul’da toplu taşıma araçlarını kullanan Boji’nin tramvaya dışkıladığı tez edilmişti.İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, aktarılan habere nazaran meydana gelen duruma ait kamera manzaralarını paylaştı.Ongun, “Boji’nin tramvaya kaka yaptığı tez edilmişti…

İstanbul’da toplu taşıma araçlarını kullanan Boji’nin tramvaya dışkıladığı argüman edilmişti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, aktarılan habere nazaran meydana gelen duruma ait kamera imajlarını paylaştı.

Ongun, “Boji’nin tramvaya kaka yaptığı sav edilmişti. Lakin kameralar bize bu akılalmaz manzaraları gösterdi, izleyin” tabirlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Son vakitlerde toplu taşımayla İstanbul’un dört bir yanını dolaşan, kendi kartı bile olan şirin köpek Boji hakkında toplumsal medyada bir sav ortaya atılmıştı.

Kimi kullanıcılar Boji’nin bir tramvaya dışkıladığını argüman ederek koltuğun imgesini paylaşmıştı.

Bu savlar üzerine Boji’nin gün uzunluğu barınakta olduğunu gösteren imgeler yayınlanmıştı.

Boji için açılan Twitter hesabından da “Bugün tüm gün kulübedeydim, İstanbul’u gezmedim bile. Tramvayı kirletip cürmü bana atmışsın, kötüsün” diye bir karşılıkla tezler yalanlanmıştı.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.