Beyoğlu’nda kartopu eğlencesi meydan savaşına dönüştü! Kalabalığa böyle kurşun yağdırdı

İstanbul’da kar yağışının tesirli olmasıyla birlikte vatandaşlar kar topu oynamak için kendini sokağa attı. Beyoğlu’nda ise kar topu cümbüşü …

13.03.2022
Beyoğlu’nda kartopu eğlencesi meydan savaşına dönüştü! Kalabalığa böyle kurşun yağdırdı

İstanbul’da kar yağışının tesirli olmasıyla birlikte vatandaşlar kar topu oynamak için kendini sokağa attı. Beyoğlu’nda ise kar topu cümbüşü faciayla sonuçlandı. İki küme ortasında çıkan arbedede silahlar devreye girdi. 7 kişinin yaralandığı silahlı atak anbean kameraya yansıdı.

Akıllara sakinlik veren olay, akşam skent aydın haberlerit 21.15 sıralarında Tophane Hacımimi Mahallesi Karabaş Mektebi Sokak üzerinde meydana geldi. Teze nazaran, bölgede oyun oynayan bir kümenin attığı kartopu, yoldan geçen bir öbür kümeye isabet etti. Kartopunun isabet etmesi nedeniyle iki küme ortasında hengame çıktı. Tekmeli yumruklu hengame Tophane parkı içerisine kadar sürdü.

KARTOPU SAVAŞINDA SİLAHLAR DEVREYE GİRDİ

Arbedenin büyümesi üzerine kartopu isabet eden kümeden kimi bireyler, silahla karşı kümeye ateş etti. Bu sırada kurşunların isabet ettiği, F.B.G., S.S, N.Ü., İ.D.S., M.F.İ., E.Ü. ve E.S. bedeninin çeşitli yerlerinden yaralandı. Ateş eden küme olay yerinden kaçarken, yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Arbedenin haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis takımı sevk edildi.

3 KUŞKULU YAKALANDI

Polis grupları, olay yerine şerit çekerek inceleme yaptı. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü gruplarının yaptığı çalışmalarda olay yerinde çok sayıda boş kovan tespit edildi. Öte yandan polisin yaptığı çalışmalar sonucu şüphelilerden E.B., M.B. ve F.B. yakalanarak gözaltına alındı.

HENGAME ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Tekme ve yumruklarla başlayıp silahlı çatışmaya dönen olayda yaralanan 7 kişinin sıhhat durumunun yeterli olduğu bildirilirken, hengame anları güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı. Manzaralarda kümenin evvel birbirleri ile tekme ve yumruklarla hengame ettiği, daha sonra da silahla çatıştığı görüldü. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

aydın haberleri / 3. Sayfa

Tophane, Beyoğlu, arbede, kar, 3. Sayfa, Şimdiki, Haberler

Arbede,Olay Yeri ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.