Beyoğlu’nda gaspçılık yapan şahsın eşyalarını başka bir gaspçı çaldı

İstanbul Beyoğlu’nda bir Fransız bayanla gece eğlendikleri yerden ayrılarak otele geçen Katar asıllı genç, bayanın çantasını alarak kaçmak istedi …

21.11.2021
Beyoğlu’nda gaspçılık yapan şahsın eşyalarını başka bir gaspçı çaldı

İstanbul Beyoğlu’nda bir Fransız bayanla gece eğlendikleri yerden ayrılarak otele geçen Katar asıllı genç, bayanın çantasını alarak kaçmak istedi. Bayanın yakalamak için gerisinden koştuğu genç bir anda merdivenden düştü. Bayan çantasını kurtarırken asıl olay taksiyle gelen öbür bir gencin, Katarlı gencin telefonunu çalmasıyla değişik bir hal aldı.

Beyoğlu’nda bir otelde meydana gelen olayda, Katar vatandaşı Al Fehaid Saad M. isimli şahıs, bir yerde Fas asıllı Fransa vatandaşı bir bayanla eğlendikten sonra bir arada otele döndüler. Otel odasında ikili ortasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma büyümesinin üzerine Katarlı genç, bayanın çantasını alarak bir anda kaçmaya başladı. Bayan ise çantasını çalan şahsı kovalarken, Katarlı genç otelin girişindeki merdivenlerden düşerek yaralandı. Fas asıllı Lina Samira B. ise çantasını alıp, yerde yatan Al Fehaid Saad M. isimli gence çanta ve tekmeyle saldırdı. Bayanı ise otel çalışanları zahmetle sakinleştirdi.

HIRSIZIN MALINI HIRSIZ ÇALDI

Al Fehaid Saad M., yerde yattığı esnada otele taksiyle gelen öbür bir kişi yardım edecek üzere evvel şahsa yaklaştı, sonra Katarlı gencin karşılık vermediğini görünce cebindeki para ve telefonu aldı. Durumu fark eden otel çalışanları olaya müdahale etmek istese de başarılı olamadı.

15 bin lira kıymetindeki cep telefonu, bin 100 dolar ve 600 lirayı çalan şahıs kayıplara karıştı. Olayın akabinde otelin ve taksinin güvenlik kamera manzaralarını incelemeye alan polis grupları, hırsızlık zanlısını kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

Beyoğlu’nda yaşanan trajikomik hırsızlık olayı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.