Beraber zeytin fidanı suladığı, kardeşini tüfekle öldürdü

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde teze nazaran bir arada zeytin fidanlarını sulamak için bulunduğu bahçede kardeşini tüfekle vurarak öldürdü. KOÇARLI …

03.05.2022
Beraber zeytin fidanı suladığı, kardeşini tüfekle öldürdü

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde teze nazaran bir arada zeytin fidanlarını sulamak için bulunduğu bahçede kardeşini tüfekle vurarak öldürdü.

KOÇARLI, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Koçarlı ilçesinde teze nazaran birlikte zeytin fidanlarını sulamak için bulunduğu bahçede kardeşini tüfekle vurarak öldürdü.

Olay, Gaffarlar Mahallesi’nde sabah skent aydın haberleritlerinde meydana geldi. Olay Yerinden Aktarılan Bilgilere nazaran, iki kardeş Bahri (40) ve İlyas Y. (38) ile babaları Mehmet Y. ile birlikte zeytin fidanlarını sulamak için bahçeye gitti. Argümana nazaran ruhsal problemleri olan Bahri Y.ile kardeşi İlyas Y. ortasında şimdi bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın akabinde hudutlarına hakim olamayan Bahri Y. yanında bulunan tüfekle kardeşi İlyas Y.’yi vurarak ağır halde yaraladı. Olayın ihbar edilmesi üzerine bölgeye Jandarma ve 112 Acil Sıhhat grupları sevk edildi. Kardeşi tarafından tüfekle vurulup ağır formda yaralanan İlyas Y. ambulansla Koçarlı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlyas Y. burada yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Bayramda kardeş katili olan Bahri Y. jandarma tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. – AYDIN

aydın haberleri / 3. Sayfa

Kardeş ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.