Basketbol: Haftanın programı

ING Basketbol Muhteşem Ligi’ne 13’üncü, Herbalife Nutrition Bayanlar Basketbol Harika Ligi’ne 9’uncu ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’ne 12 …

17.12.2021
Basketbol: Haftanın programı

ING Basketbol Muhteşem Ligi’ne 13’üncü, Herbalife Nutrition Bayanlar Basketbol Harika Ligi’ne 9’uncu ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’ne 12’inci hafta maçlarıyla devam edilecek.

ING Basketbol Üstün Ligi’ne 13’üncü, Herbalife Nutrition Bayanlar Basketbol Üstün Ligi’ne 9’uncu ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’ne 12’inci hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran liglerde haftanın programı şöyle:

ING Basketbol Üstün Ligi

Yarın:

13.00 Galatasaray Nef-HDI Sigorta Afyon Belediyespor (Sinan Erdem)

15.30 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket-Darüşşafaka (Pamukkale Üniversitesi)

18.00 Pınar Karşıyaka-Türk Telekom (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.15 Beşiktaş Icyrpex-Büyükçekmece Basketbol (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

19 Aralık Pazar:

13.00 Frutti Extra Bursaspor-Anadolu Efes (TOFAŞ)

15.30 Fenerbahçe Beko-TOFAŞ (Ülker Spor ve Etkinlik)

18.00 Gaziantep Basketbol-Bahçeşehir Koleji (Karataş Şahinbey)

20.15 Semt77 Yalovaspor-Aliağa Petkimspor (90. Yıl)

Herbalife Nutrition Bayanlar Basketbol Harika Ligi

Yarın:

13.00 Fenerbahçe Safiport-Hatayspor (Fenerbahçe Metro Enerji)

14.00 BOTAŞ-Elazığ Vilayet Özel Yönetim (Ankara DSİ)

14.30 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi-UMF Yapı İzmit Belediyespor (Servet Tazegül)

15.00 Çankaya Üniversitesi-Beşiktaş HDI Sigorta (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 Galatasaray-OGM Ormanspor (Şehit Mustafa Özel)

19 Aralık Pazar:

14.00 Antalya 07 Basketbol-Nesibe Aydın (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

20.30 Akran Gemlik Basketbol-Finalspor (Gemlik)

Yarın:

14.00 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Mamak Belediyesi (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

15.45 Kocaeli BŞB Kağıtspor-Beysu Konyaspor Basketbol (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

17.30 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (Edip Buran)

19 Aralık Pazar:

14.00 TED Ankara Kolejliler-Manisa Büyükşehir Belediyespor (TOBB ETÜ)

15.45 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Sigortam.net (Kurtdereli)

17.30 Akhisar Belediye Basketbol-HDI Sigorta Antalya Güneşi (Akhisar Belediye)

20 Aralık Pazartesi:

19.30 OGM Ormanspor-Fethiye Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

kent aydın haberleri / Ercan Doğan – Spor Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri