Başkan Vekili Aydın gençleri unutmadı

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, “15-21 Mayıs Gençlik Haftası” hasebiyle gençleri unutmadı. Van’ın …

15.05.2022
Başkan Vekili Aydın gençleri unutmadı

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, “15-21 Mayıs Gençlik Haftası” hasebiyle gençleri unutmadı.

Van‘ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, “15-21 Mayıs Gençlik Haftası” hasebiyle gençleri unutmadı.

Belediyeye bağlı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Van YYÜ öğrencilerine yönelik Belediye Lider Vekili Aydın’ın talimatları ile bir dizi aktiflik düzenlendi. Gençlik Haftası aktiflikleri çerçevesinde YYÜ Öğrenci Kurulu, toplu taşıma araçlarıyla evvel İpek Park getirildi. Burada öğrenciler buz pateni pistinde doyasıya kayarak, Zıt Mesken de fotoğraf çektirerek keyifli dakikalar yaşadı. Akabinde yemyeşil ortamı ve eşsiz kusursuz varlıkleri barındıran Van Kalesi’nde öğrencilere yemek ve semaver çayı ikramında bulunuldu. Cümbüşün doruklara çıktığı seyahatte, öğrenciler tüm iştirakçilerle birlikte yakan top, ip atlama, futbol, voleybol oynayarak halaylar çektiler. Daha sonra daima birlikte Hüsrev Paşa Mescidi ve Horhor Çeşmesi’nin tarihine hakikat seyahate çıkan öğrenciler, tabiat seyahatinin bununla bir arada ayrıyeten tarihi bilgilere de sahip oldular.

Aktiflikten duydukları memnuniyeti lisana getiren Öğrenci Kurulu Lideri Ferhat Demir, kuvvetli ve sıkıcı geçen ders maratonunun ortasına böylesine bir aktiflik sundukları için İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın’a ve emeği geçen herkese teşekkürlerini bildirdi. – VAN

aydın haberleri / Mahallî

Öğrenci ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.